ijournal.cz

Semifinále České Missis se bude konat v náhradním termínu

red Zdroj: archiv České Missis 12.4.2020 Aktuality a pozvánky

Pandemie korona viru zasáhla celý svět, v Česku jedním z prvních opatření byl zákaz všech akcí nad sto osob, což zasáhlo celou kulturní scénu. Kvůli tomu došlo také k odložení semifinále soutěže o nejkrásnější maminku Česká Missis 2020, které se mělo konat v sobotu 21.3.

Postupující semifinalistky z pražského castingu s porotou

Pořadatelé České Missis 2020 do přípravy semifinále také dávají maximum, i proto je velmi těší milé vzkazy, které soutěžící posílají. Jedna ze soutěžících maminek například napsala: „Chtěla bych Vás moc pozdravit, na soutěž se moc těšíme a myslíme na Vás. Dětem už je dlouhá chvíle, mají to náročné. Pokaždé Vás sledujeme a je úžasné, jak pomáháte a šijete roušky. Chtěla bych Vám za všechny lidi moc poděkovat. Přeji Vám mnoho zdravíčka a těšíme se na soutěž.“ Pozadu s krásnými zprávami ale nezůstávají ani další soutěžící: „Dobrý den, děvčátka, moc se těšíme na soutěž, ale do té doby jsme všichni zodpovědní a hlavně trpěliví. My všichni k sobě navzájem, abychom přežili. S Markétkou se těšíme, až si společně soutěž užijeme a Kryštůfek nám bude fandit. Dávejte na sebe pozor a brzy na viděnou.“

Obchodní ředitelka České Missis Veronika Farářová

Až to situace dovolí a bude možné semifinále soutěže realizovat, tak kromě hvězdné poroty a ambasadorky České Missis pro rok 2020, Alice Bendové, se mohou na maminky s dětmi těšit i na bohatý program. Užijí si nejen hudební vystoupení, ale i kouzelnické číslo, nebo ukázku dog dancingu. „S některými maminkami jsme v kontaktu na sociálních sítích a zprávy od nich nás moc těší. Budeme se snažit vše dohnat hned jak to situace umožní. Zdraví všech je teď prioritou,“ dodala ředitelka České Missis Veronika Farářová.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: archiv České Missis