ijournal.cz

Šárka Vaculíková se převedla ve svatebním a na jevišti se jí dvořil vlastní manžel

red Zdroj: foto: Jaroslav Hauer/Divadlo Metro 9.11.2022 Celebrity

                                            Na premiéru její hry přišli manžel i švagr – herci Krausovi 

Sarka Vaculikova
Herečka, autorka Šárka Vaculíková, která už momentálně patří do dvou „hereckých klanů“, měla v pražském Divadle Metro obnovenou premiéru hry MILENA MÁ PROBLÉM. Hravé, dravé ale i vážné, a především vtipné /one woman-show/ představení, které vytvořila s kolegyní Apolenou Vackovou, odměnili diváci dlouhým standing ovation. Ocenili její neskutečné nasazení a energii, kterou dokázala přenést i na ně. Na jevišti se objevuje v několika kostýmech, včetně svatebních šatů, a dokonce se jí přímo tam dvořil její skutečný manžel.  


Krausovi„Měla jsem z toho obrovskou radost. Premiéra byla úžasná. Děkuju moc všem divákům, vytvořili nezapomenutelnou atmosféru a hrálo se mi naprosto skvěle,“ říká Šárka Vaculíková, dnes už Krausová.

Mladá herečka je neteří herecké legendy Lukáše Vaculíka. „Strejda říkal, že se taky nějak přijde podívat, až mu to časové možnosti dovolí. Jsem zvědavá na jeho pohled,“ podotkla.

Šárka se nedávno vdala za Ondřeje Krause, bratra Martina, který také hraje v Divadle Metro v několika komediích. Oba se na Šárku přišli podívat, a oba měli z jejího výkonu velkou radost.
„Byla úchvatná, jsme na ni hrdí. Není jednoduché tohle hodinu a deset minut předvádět na jevišti. Dala to skvěle,“ dodali svorně manžel Ondřej a švagr Martin.


Kromě květin a různých dárků na děkovačce, dostala Šárka i záplavu zpráv a vzkazů. Velmi ji to potěšilo! „Děkuju za zprávy, které mi píšete, jako například: „Neskutečně milé a vtipné představení! Děkuji za ohromnou dávku smíchu a energie. Hned bych si toto představení dala ještě jednou!“ – to vážně každou herečku potěší,“ dodala Šárka Krausová – Vaculíková.

Sarka Vaculikova

A o čem, že hra MILENA MÁ PROBLÉM je a komu je určeno?

Všem ženám před svatbou, po svatbě, s dětmi i bez nich, všem mužům (těm co doma uklízí i těm, co neuklízí)… Všem, co se chtějí zkrátka pobavit nad pravdivostí života. Jak řekl totiž Oscar Wilde: „Život je příliš důležitý na to, abychom ho brali vážně“ Čtyři hlasy, čtyři ženy, čtyři životní zkušenosti a jedna nevěsta v den svatby. Co všechno může v jedné vteřině nevěstě problesknout hlavou, než řekne své „ano“? A nezmění to nějak její rozhodnutí? Co když řekne nakonec „ne“? Jak se mladá dívka vypořádá s ženskou úlohou v manželství? Být vdanou ženou… ženou v domácnosti! Vařit, prát, žehlit, uklízet, mýt podlahy, mýt záchod?! Opravdu tohle chce? Ještě se může rozhodnout jinak! Zkrátka Milena se vdává a vše se zdá být jiné než si představovala…

 

Sarka Vaculikova

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: foto: Jaroslav Hauer/Divadlo Metro