Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 29.Leden 2020
ijournal.cz

Sandra Nováková zářila na party těsně před porodem

red Zdroj: Prague Cuisine 6.11.2015 Celebrity, Gastronomie, Párty a večírky

Řada známých tváří se sešla na gurmánském večeru při příležitosti představení ojedinělé aplikace Prague Cuisine. V oblíbené italské restauraci Aromi, která se přestěhovala na Náměstí Míru, se sešli milovníci nejen dobré kuchyně, ale také fandové moderních technologií.

Sandra Nováková, která dorazila s přítelem perfektně barevně sladěná, pokřtila aplikaci PragueCuisine. Vzhledem k tomu, že momentálně nemůže pít alkohol, jelikož by už za 14 dní nastane termín porodu, zkouší tedy nové restaurace. Aplikace Prague Cuisine je jí tak skvělým průvodcem. Emma Smetana přijela přímo z letiště. S přítelem Jordanem si užívali volné dny v New Yorku a na party dokázali, že spekulace o jejich rozchodu, jsou nesmysl. Emmě bohužel nepřilétl z přestupu v Paříži kufr, takže na poslední chvíli řešila svůj make up i outfit. Vše nakonec dopadlo na výbornou. Emma akci moderovala dvojjazyčně a všechny přítomné překvapila svou perfektní znalostí světových jazyků. To moderátorka Petra Svoboda, jako zaměstnaná matka, velmi oceňuje vše, co jí usnadní práci a z nové aplikace Dominica Jamese, přes kterou si jednoduše může zarezervovat místo v restauraci, byla nadšena. Finalistka České miss Andrea Kalousová od šéfkuchaře restaurace Riccarda Lucqueho před časem vyhrála kurz vaření v jeho kuchařské škole Laboratorio a přišla ochutnat, jestli se jim doma v kuchyni daří alespoň podobně. Marta Jandová s otcem Petrem Jandou jsou vyhlášení gurmáni a tak si ani oni tuto akci nenechali ujít.

 

Více o aplikaci Prague Cuisine, průvodci po pražských restauracích

Webová aplikace Prague Cuisine informuje o aktuálním gastronomickém dění. „Rádi bychom uvedli dosud nepoznané kulinářské zážitky i koncept do místního gastronomického prostředí“, říká Dominic James, autor knihy Prague Cuisine. „Chceme zkrátka zprostředkovat vzrušující kulinářské zážitky, které jsou zároveň zábavné; interaktivní večeře s hosty, pop-up restaurace, záhadné, tzv. Mystery Dinners, workshopy apod. To jsou jen některé z akcí, které se chystáme, “ dodává.  Zákazník si může restauraci přímo zarezervovat prostřednictvím aplikace či zakoupit některý ze zážitků.

Restaurace pomocí aplikace představují široké veřejnosti různorodé gastronomické koncepty. Součástí aplikace Prague Cuisine bude i tzv. „Supper club“, prostřednictvím kterého představí zajímavé interaktivní gastronomické události.

První interaktivní gastronomická událost s názvem „Jana a Honza se berou“ se bude konat v nově otevřené restauraci Riccarda Lucqueho – Aromi v únoru příštího roku. Programem tohoto večera je inscenovaná svatba dvou potrhlých rodinek, kterou budou moci účastníci nejen sledovat, ale také se stát její součástí. Kromě slavnostního menu si budou účastníci užívat večer plný překvapení, komických výstupů a rodinných dramat od tradičního rozbíjení talíře až po únos nevěsty.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Prague Cuisine