ijournal.cz

Sacre Coeur Night se letos nesla v záři měsíčního svitu

red Zdroj: foto: Herminapress 27.12.2017 Společenské akce a události

Tradiční galavečer Sacre Coeur Night proběhl jako vždy ve čtvrtek, 21. 12. 2017. Poutavý interiér kostela Sacre Coeur byl vyzdoben ve zlatých barvách, aby doplnil tematický večer ve stylu „High society“. Atmosféru doplňovala laserová show, která podtrhla téma letošního večera. Již 21. ročník společně pořádaly společnosti Royal Promotion s.r.o. a reklamní agentura Luego.

Celým večerem příjemně provedla Mahulena Bočanová,  za hudebního doprovodu DJ Henriette. Hosté si mohli vychutnat poutavé vystoupení baletní sólistky z taneční skupiny Pop Up balet a hudební vystoupení violončelistky Magdalény Izakovičové.

Opět nechyběly ani tradiční módní přehlídky, na kterých se hosté mohli pokochat modely sourozeneckého dua – návrhářů Ponerových – MADE BY PONER a sexy prádla LISCA.

 bocanova decastelo machova

V čele přehlídky zazářila Jana Doleželová, herečka Irena Máchová, kterou často na mole nevidíte, Lucie Křížková, Veronika Chmelířová-Procházková, MISS LOOK Bella 2017 Kristýna Stanislavová, Lucie Kovandová a mnoho dalších modelek z agentury Czechoslovak models.

 


I tento rok byla součástí večera dražba, kterou brilantně vedla Mahulena Bočanová s Evou Decastelo a z které výtěžek poputuje na podporu fotbalové mládeže Bohemians Velvary a druhá část na podporu Hospice Dobrého pastýře Čerčany.

vojtisek sekNa podiu spolu s nimi byl u dražby i Antonín Panenka, který si atmosféru a společnost obou dam užíval. Celkově vynesla dražba šedesát tisíc korun na charitativní účely. chmelirova

Bohatý raut letos zabezpečila společnost Prague Catering.

 panenka dres

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: foto: Herminapress