ijournal.cz

S námi omládnete! Masáž ledovými koulemi okamžitě vypne pleť

red Zdroj: Salon Korunka 14.3.2022 Krása a zdraví

masážZa pouhou hodinu kosmetického ošetření viditelně omládnete, otoky a kruhy pod očima zázračně zmizí a vy můžete zazářit na důležité pracovní schůzce nebo na společenské akci. Masáž ledovými koulemi je kosmetický hit, který si můžete dopřát i v domácím prostředí.

Rychlá domácí pomoc

Masáž pomocí ledových koulí osvěží pleť, eliminuje otoky víček a kruhy pod očima. Výrazně prokrvuje a hydratuje unavenou pokožku, zpomaluje její stárnutí a navrací jí svěží a mladistvý vzhled. Zároveň pomůže k celkovému uvolněnía příjemné relaxaci. Zmírňuje i bolesti hlavy a dutin.


A jak ledovými koulemi pracovat?

Masážní koule vložte do ledničky nebo do ledové vody aspoň deset minut před jejich použitím.Pečlivě odstraňte make-up, naneste liftingové nebo hydratační sérum a masáž může začít. Masírujte pomalými krouživými pohyby. Nejlepší je začít ve středu obličeje a postupovat směremven k lymfatickým uzlinám, jemnými pohyby ošetřete také okolí očí. Masírujte 15 až 20 minut. Po každém použití pečlivě omyjte koule vlažnou vodou a mýdlem.

masáž ledovými koulemi

Svěřte se profesionálům

Ani ta pečlivější domácí péče nemůže nahradit ruce profesionální kosmetičky. Určitě se proto vyplatí zajít si na toto ošetření do kosmetického salónu. Na vysoce profesionální péči se můžete spolehnout v Salonu Korunka.

Před samotnou masáží vám kosmetička důkladně vyčistit pleť pomocí ultrazvukové špachtle. Pak přijde na řadu aplikace liftingového séra a vlastní masáž ledovými koulemi. Chladivá masáž zlepšuje mikrocirkulaci pleti, okysličuje ji a odplavuje toxiny. Revitalizuje a zklidňuje podrážděnou pleť, obnovuje její tonus a pružnost. Zlepšuje hydrataci pleti, protože stimuluje schopnost kolagenu vázat vodu v pokožce.

masáž ledovými koulemiNásleduje zklidňující a omlazující regenerační maska z mateří kašičky s vitaminy A, C, D a E a antioxidanty, po ní sérum s kyselinou hyaluronovou. Za pouhou hodinu odejdete ze salónu s perfektně vypnutou pletí a výrazně zpevněnými konturami obličeje.


Dopřejte si tu nejlepší péči! Kromě profesionálního ošetření s okamžitě viditelným výsledkem si v Salonu Korunka nebo na jeho e-shopu můžete ledové masážní koule můžete koupit pro domácí použití a dopřát si relaxaci i v době mezi návštěvami salónu.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Salon Korunka