Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pondělí, 16.Červenec 2018
ijournal.cz

S LUKOILEM natankujete v úterky levněji!

red Zdroj: Lukoil 5.5.2014 Koktejl

Společnost LUKOIL připravila pro všechny řidiče speciální kampaň, během které budou moci zákazníci v jednom dni v týdnu ušetřit na tankování pohonných hmot. Akce bude probíhat každé úterý až do 27. května na všech čerpacích stanicích LUKOIL v České republice.

Lukoil

KofolaAkce s názvem „V úterý den supercen, natankujte na týden!“ probíhá každé úterý od 6. do 27. května na čerpacích stanicích LUKOIL a nabízí tak řidičům jedinečnou příležitost ušetřit na koupi kvalitního paliva. „S tímto druhem kampaně máme velmi dobré zkušenosti již z minulosti. Nabízíme kvalitní produkty a paliva za ještě atraktivnější ceny, které jsou u našich zákazníků populární a zároveň lákáme k doplnění paliva i ty řidiče, kteří naše čerpací stanice doposud nenavštívili, “ říká Ladislav Béreš, marketingový manažer společnosti LUKOIL Czech Republic.


Čerpací stanice LUKOIL mají navíc pro své zákazníky v České a Slovenské republice připravenou kampaň, během které si budou moci zakoupit kombinaci Hot Dog + Kofola 1L za zvýhodněnou cenu 39,90 Kč v České republice a na Slovensku za 1,79 EUR.


Akční nabídka bude na vybraných čerpacích stanicích probíhat od 9. května do 31. července.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Lukoil