ijournal.cz

S láskou, ALOve

red Zdroj: www.alove.cz 24.1.2023 Móda, obuv, doplňky

AloveValentýn je svátkem zamilovaných gest a jedním takovým jsou šperky ALOve. Ryzí láska stvrzená diamanty či drahokamy ze 14kt zlata na celý život. Valentýnská kolekce ALOve nabízí přívěsky, náušnice i náramky se symboly srdce, které jsou především v růžovém zlatě valentýnskou klasikou. Rafinované rubíny jsou kameny vášně a vyjádří nehynoucí lásku a hluboké city. Vybroušeny do kulatého tvaru zasazeny do jednoduchých krapen tvoří luxusní a nadčasový prsten.

Každá žena ocení dar osobní a přesně na míru! V ALOve je to tak jednoduché. Možnost gravírování je prvkem, který ze šperku udělá jedinečný personalizovaný kousek na míru. Šperk z růžového, žlutého nebo bílého zlata, případně s červenou šňůrkou nechte ozdobit krátkým textem, symbolem, číslem, datem nebo jménem.

Rubinovy_prsten_ALOve_cena_od8 978KcVýsledkem je dokonalý dárek a originální šperk s osobním vzkazem. Dejte šperku a vaší lásce jedinečný příběh.

Diamantove_nausnice_ALOve_cena_25 062KcDiamantové ALOve šperky začínají cenou již od 3 500Kč a stanou se láskou na celý život. Cesta do světa diamantů nebyla nikdy snazší.Prsteny, náramky, náušnice a náhrdelníky zdobené diamanty nebo drahokamy se vyrábí v Praze více než čtvrt století.
Navrhují je a vytvářejí ti nejlepší klenotníci a designeři.

Nausnice_ALOve_s_diamanty_cena_21 201Kc
ALOve je moderní česká klenotnická značka, dceřiná značka ALO diamonds. Otevírá svět diamantových šperků pro ty, kteří začínají objevovat jejich třpytivé kouzlo.ALOve je synonymem špičkové kvality a designu inspirovaného nejnovějšími módními trendy. Navrhují a vytvářejí je nejlepší klenotníci v pražském ateliéru, který patří mezi největší v Evropě.

nahrdelnik_ALOve_zlato_diamant_cena_7 230KcOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.alove.cz