ijournal.cz

S konopím proti akné. Prázdninová soutěž

red Zdroj: CutisHelp 17.7.2016 Soutěže

CutisHelp zdravotní kosmetika vytvořila speciální přípravky pro každodenní účinnou péči o pleť s projevy akné.  Kombinuje známé protizánětlivé, antibakteriální a regenerační vlastnosti bioaktivních látek konopí setého (Cannabis  sativa) s dalšími osvědčenými farmaceutickými složkami (retinol, kyselina azelaová), které společně efektivně ovlivňují kožní procesy způsobující tvorbu akné.

CutisHelp AKNÉ konopný krém denní a noční regulují nadměrnou tvorbu kožního mazu, zvýšené rohovatění buněk v oblasti mazových žláz, které jsou jimi následně ucpávány a intenzivně ničí množící se bakterie (Propionibacterium acnes).

Důležitou součástí efektivní péče je i pravidelné důkladné čištění pokožky před aplikací krémů pomocí šetrné micelární vody řady AKNÉ.

Výrobky CutisHelp pomáhají problematické pleti s lehkými i těžšími projevy akné v období dospívání i pozdějšího věku a navrací jí čistý a zdravý vzhled.

CutisHelp zdravotní kosmetika je používaná a doporučována odbornými lékaři a najdete ji výhradně v sítích lékáren.

Soutěžte o 3 balíčky, každý v hodnotě 547 Kč.

Otázka: Jaký produkt ještě patří do řady akné české značky konopné zdravotní kosmetiky CutisHelp?UNI-LOGO

a) šampon

b) čisticí emulze

c) koupel

Nápovědu naleznete na stránkách:

www.CutisHelp.com

Pošlete správnou odpověď do 26. 7. na adresu redakce@ijournal.cz s označením v předmětu Soutěž – Konopí akné a vyhrajte balíček léčivé kosmetiky. Kromě odpovědi uveďte také adresu, na kterou budeme výhru zasílat. Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: CutisHelp