Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Neděle, 15.Září 2019
ijournal.cz

Rupa – FlapJack: Mlsejte bez výčitek! – Tip na zdravou svačinu

red Zdroj: Rupa sro 1.8.2016 Gastronomie

Svědomitě si hlídáte jídelníček, pečlivě počítáte každou kalorii, dřete ve fitku minimálně třikrát týdně… jenže pak vás ve škole, v práci či na cestách přepadne hlad a chuť a vy neodoláte a sáhnete po koblize, čokoládovém dortíku či rakvičce se šlehačkou. Je úplně jasné, že vás po takovéhle „akci“ pronásledují výčitky svědomí!  My vám poradíme, jak se výčitek zbavit a už na pořád se jim vyhnout. Stačí k tomu ovesná tyčinka FlapJack od Rupy.

image 001
Tahle chutná svačinka, kterou můžete mít stále v pohotovosti nachystanou v kabelce, v batůžku i v zásuvce pracovního stolu, ukojí vaši chuť na sladké, ale protože její hlavní složkou jsou ovesné vločky, půjde o rozhodně zdravější mlsání, než výše zmíněné kalorické bomby.

image002
Oves se řadí mezi tzv. superpotraviny, což jsou potraviny s mimořádně vysokým obsahem cenných živin. V případě ovsa jsou to především bílkoviny, nenasycené mastné kyseliny, vitamíny B1, B6 a E, železo, vápník a fosfor. Zároveň obsahuje dostatek vlákniny, která je nezbytná pro správné zažívání. „Abychom mohli cereálie považovat za dobrý zdroj vlákniny, měly by být v jedné porci alespoň 3 gramy, tedy 10% doporučené denní dávky. Flapjacky od Rupy tento předpoklad splňují,“ doplňuje Tomáš Šteiner, výživový poradce a lektor České naturopatické společnosti. 

Flap_jack_Choco-almonds Flap_jack_Natural Flap_jack_Nutty
Více informací na:www.flapjacky.czhttps://www.facebook.com/flapjackynedrobi/.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Rupa sro