ijournal.cz

Rumfest 2024 zve na degustace nejlepších rumů z celého světa. Vyhrajte vstupenky!

red Zdroj: Rumfest 10.5.2024 Soutěže

RUMFEST 2024Jeden z největších rumových festivalů na světě se koná    1. června 2024 v pražských Žlutých lázních. Rumfest, zábavně vzdělávací oslava pravého třtinového rumu, se letos uskuteční už po … (soutěžní otázka). Návštěvníci      se mohou těšit na několik stovek skvělých rumů z celého světa, odborné semináře i degustace, food court s karibskou a exotickou kuchyní i latinskou hudbu.

V rámci základní vstupenky jsou pro rumové nadšence připraveny vzdělávací semináře s předními odborníky z ČR i ze zahraničí na různá témata ze světa rumu. Odpolední program pak doplní řízené degustace (tzv. master classes), v rámci kterých bude možné ochutnat největší rumové speciality. Festival Rumfest je velmi oblíben, loni ho navštívilo až 2000 návštěvníků.

Odborným garantem Rumfestu je Barlife, exkluzivní specializovaný magazín zaměřený na moderní gastronomii. Tento respektovaný a nestranný titul je pro čtenáře zdrojem vzdělání, inspirace a zábavy již od roku 2004. 

Program festivalu bude průběžně aktualizován na webu www.rumfest.cz.

Rumfest
Vstup na akci pouze pro osoby starší 18 let, mladší pouze v doprovodu.

Předprodej vstupenek na festival Rumfest: https://www.rumfest.cz/vstupenky. Pokud se ale zapojíte do naší soutěže, máte možnost vstupenky při troše štěstí vyhrát.

Rumfest_bar
Soutěžní otázka: Po kolikáté se festival letos koná?

a) po desáté
b) po dvanácté
c) po patnácté

Správnou odpověď, prosíme, pošlete do 20. května 2024 půlnoci na e-mail redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – Rumfest. Každému z výherců  zašleme emailem 2 vstupenky.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Rumfest