ijournal.cz

Rodinný běh ČEZ Aquapalace je opět tady!

red Zdroj: Aquapalace Praha 7.9.2022 Aktuality a pozvánky, Sport

Vyběhněte si celodenní vstupenku do Vodního světa a podpořte v těle zdravého ducha. Zúčastněte se sedmikilometrového Rodinného běhu ČEZ Aquapalace, který se uskuteční v sobotu 10. září za účasti VIP celebrit. Nezáleží na tom, zda budete první, nebo poslední. Důležité je zúčastnit se, vyhrává totiž každý, kdo dokončí běžecký závod!

Foto běh - 2

Rodinného běžeckého závodu se mohou zúčastnit všechny věkové kategorie, a proto můžete vyrazit rovnou celá rodina. Necelých 7 kilometrů dlouhá trasa začíná v Centrálním parku u metra Opatov a končí v Čestlicích u Aquapalace Praha. Registrovat se můžete on-line nebo na místě, startovné je zdarma. Podmínky jsou jednoduché – doražte na startovní čáru mezi 9:00 až 12:00 a užijte si běh krásnou přírodou. A pokud závod dokončíte, čeká vás lákavá výhra v podobě celodenní vstupenky do Vodního světa, kde si můžete užít spoustu zábavy

FOTO - BĚH

Vodní svět v Čestlicích

V Aquapalace Praha zažijete spoustu zábavy, adrenalinu i relaxu. Na ploše 9 150 m2 se rozkládá Vodní svět, který se pyšní několika vodními atrakcemi. Celkem 21 klouzaček a tobogánů, mezi které se řadí nejdelší tobogán Canyon s divokou řekou. Užijte si více jak kilometr dlouhou adrenalinovou jízdu a zažijte den plný zábavy! Pokud máte děti, jistě oceníte i bohatý animační program, nové brouzdaliště a také dětské koutky s možností hlídání, díky kterým si užijete i čas o samotě.

 

 

 

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Aquapalace Praha