ijournal.cz

Rodina ovocných příkrmů Sunárek se rozšířila o nové příchutě. Testováno maminkami

red Zdroj: Sunar 20.10.2014 Pro děti

Sortiment 100% ovocných příkrmů Sunárek Do ručičky se rozrůstá o další příchutě, s jejichž volbou pomáhaly mimo jiné také maminky. Ty spolu s odborníky ze společnosti Hero vybrali hned čtyři nové druhy kapsiček. Ke stávajícím příchutím, kterými jsou banán, hruška, jahoda a meruňka, se nově přidávají borůvka, mango, broskev a švestka. Sunárek Do ručičky ve všech osmi příchutích si mohou malé děti vychutnat již od ukončeného 7. měsíce.

image (1)
image (2)„Díky svému vyváženému složení je Sunárek Do ručičky vhodnou součástí jídelníčku našich nejmenších. Přesnídávka ve formě kapsičky je navíc pro děti snadno uchopitelná a pomáhá rozvíjet jejich zručnost, koordinaci pohybů a samostatnost. Ideální je Sunárek také na cesty, neboť není třeba lžičky, a navíc se s ním děťátko na nějakou chvíli zabaví“ říká Simona Hřebíčková, brand manažerka pro značku Sunárek.

Proč je ale Sunárek Do ručičky zdravou svačinkou, která by neměla chybět na jídelníčku žádného dítěte?

Ovocný příkrm Sunárek Do ručičky je vyroben ze 100 % kvalitního ovoce pouze od certifikovaných dodavatelů nejvyšší kvality. Pečlivý výběr ovoce plného sluníčka a chuti zabezpečuje dostatek cukrů přirozeně se vyskytujících v ovoci, takže přesnídávku není nutné doslazovat ani dochucovat krystalickým cukrem, a díky šťavnaté dužnině není nutné přidávat škroby. Sunárek Do ručičky neobsahuje ani žádné konzervační látky a barviva.

imageimage (3)Praktické balení po 90 g s bezpečnostním uzávěrem si mohou děti samy vychutnat kdykoliv a kdekoliv. Sunárek Do ručičky se skvěle hodí jako dopolední či odpolední svačinka doma, na procházce či na cestách.

Sunárek Do ručičky byl na podzim roku 2013, kdy byl uveden na trh, prvním značkovým příkrmem ve formě kapsičky v České republice. Jako jediný ve své kategorii navíc získal ocenění ve Volbě spotřebitelů – Nejlepší novinka 2014.

Sunárek Do ručičky je k dostání v osmi lahodných příchutích, a to jahoda, meruňka, banán, hruška a nově od října 2014 také borůvka, mango, broskev a švestka za cenu 24,90 Kč.

Sunarek_Do_rucicky_boruvkaSunarek_Do_rucicky_mangoSunarek_Do_rucicky_broskev

Vše o této hravé a zdravé svačince najdete na www.stoprocentovoce.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Sunar