ijournal.cz

RITUALS – uvedení novinek podzim / zima 2014 s VIP osobnostmi

red Zdroj: Rituals 31.10.2014 Společenské akce a události

Značka RITUALS představila své novinky řady DIWALI, uvedla novou pánskou řadu SAMURAI a odtajnila vánoční dárky.

Do obchodu v NC Arkády Pankrác dorazily známé osobnosti, které se s přírodní kosmetikou naprosto ztotožňují a nedají na značku Rituals dopustit.

IMG_4868

Dana Batulková se dokonce přiznala, že se do obchodu chodí často uklidnit, protože to tam krásně voní a herečku to nabijí. “Jsou to krásné vůně, takové čisté a hlavně bez chemie. Nechci, aby dcera používala nezdravé deodoranty a proto jí kupuji tyto bezpečné RITUALS.”

IMG_4498

Ivanka Jirešová byla naprosto nadšená, protože objevila další vůně olejů “Já hrozně miluji esenciální vůně a relaxaci na spaní. Protože jsem taková náchylná ke stresu. No přecitlivělá herečka.” Dodala se smíchem Jirešová.

IMG_3784

Michaela Badinková si užívá mateřskou dovolenou, ale RITUALS používá několik let a tak si akci nemohla nechat ujít. “Já si vždy kupuji celé řady – pěnu, krémy… i přítelovi jsem pořídila něco z pánské řady. A nemůžu se nabažit sprchových gelů.”

IMG_3664

Další maminkou, která o sebe ráda pečuje je herečka Alice Bendová: “Zrovna minulý týden jsem nakupovala nějaké vůně pro mojí mamku. Já nejvíc používám pěnu na sprchování. Stačí malá tečka a máte tolik pěny, to jsem ještě nezažila.”

IMG_4041

Atmosférou v obchodě byla okouzlená také Lenka Krobotová: ”Jsem ráda, že taková místa existují, kde člověk může objevit něco co je kvalitní jak pro duši, tak pro tělo. Člověk se učí vnímat zpět tu přírodu a vracíme se k věcem, které nejsou zanesené chemií.”

IMG_4653

Mezi krásnými ženami se určitě neztratil ani herec Lukáš Hejlík: “Hodně cestuju a tady jsem právě objevil cestovní set a zrovna mi jeden dochází, takže pro mě dneska jasná volba.”

Jak to všechno v Rituals začalo

Společnost Rituals bylazaložena v roce 2000 a je první značkou na světě, která uvedla kombinaci luxusní domácí a tělové kosmetiky. Vyvíjíme vysoce kvalitní produkty k obohacení těla i duše: luxusní produkty od kosmetiky určené pro péči o tělo a pleť, po výrobky z organické bavlny, vonné svíčky, parfémy, make-up s drahými kameny a čaje. Filosofie Rituals je prostá: štěstí se skrývá v maličkostech. Naší vášní je proměnit Vaši každodenní činnost v rituály naplněné významem. Už jen to, když si vyhradíme čas na to, abychom si vychutnali horkou koupel, šálek čaje nebo relaxační masáž, může z těchto činností učinit významné zkušenosti. Náš zakladatel Raymond Cloosterman měl vizi, následoval svůj instinkt a vytvořil koncept, který během pouhých deseti let dosáhl mezinárodního úspěchu.

IMG_3248

Autentické východní rituály

Všechny naše produkty jsou inspirovány autentickými východními rituály. Rituál z parních lázní hammam nebo každoroční vítání květenství Sakury v Japonsku, to je jen pár příkladů z dlouhé řady krásných tradic, kterýmijsme se inspirovali.

Vytvořeno nejlepšími tvůrci parfémů na světě. Dokonalá vůně je pro nás důležitá. Proto také při tvorbě našich jedinečných, exkluzivních a jemných vůní spolupracujeme jen s těmi nejlepšími tvůrci parfémů na světě.

Netestujeme na zvířatech

Rituals podporují holandskou Společnost pro nahrazení testování na zvířatech. Naše výrobky nejsou testovány na zvířatech, nýbrž na nadšených dobrovolnících z řad lidského rodu. Veškerý náš sortiment je vhodný pro vegetariány. Potvrzení výše zmíněného můžete nalézt na těchto stránkách – http://www.proefdiervrij.nl/cosmeticagids/cosmeticagids_item/t/rituals.

Dermatologicky testováno – Všechny naše produkty jsou testovány předními dermatology.

IMG_3233

Inspirováno přírodou

Rituals se zaměřujína náročné zákazníky, kteří mají vysoké požadavky, pokud jde o osobní péči, a kterým navíc záleží na druhých a na životním prostředí. Není tedy překvapivé, že stejné požadavky klademe i my sami na naše produkty a služby. Používáme přírodní přísady z obnovitelných zdrojů. Pokud příroda něco nemůže poskytnout, používá méně škodlivé alternativy.

Více na: www.rituals.cz   /   Facebook: Rituals Cosmetics Czech Republic

V případě, že máte zájem o zasílání novinek, napište nám na: klub@rituals.cz.

PRODEJNÍ MÍSTA

OC Chodov, Roztylská 2321/19, 148 00, Praha – Chodov
Otevírací doba: 9:00 – 21:00

OC Letňany, Veselská 663, 199 00, Praha – Letňany
Otevírací doba: 10:00 – 21:00

Metropole Zličín, Řevnická 121/1, 155 21, Praha – Třebonice
Otevírací doba: 10:00 – 21:00

OC Nový Smíchov, Plzeňská 233/8, 150 00, Praha – Smíchov
Otevírací doba: 9:00 – 21:00

OC Arkády Pankrác, Na Pankráci 1727/86, 140 00, Praha – Nusle
Otevírací doba: 9:00 – 21:00

OC Černý most, Chlumecká 765/6 198 00 Praha – Černý Most
Otevírací doba: 9:00 – 21:00

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Rituals