ijournal.cz

RETLUX udává směr letošním Vánocům. Soutěžte o jeden z pěti trendy výrobků

red Zdroj: Retlux 14.12.2020 Soutěže

Trendy barvy, trendy materiály, trendy světla, to vše přináší RETLUX se svými novinkami. Přichází nejkrásnější období letošního roku, Vánoce. Všichni se vracíme ke kořenům, k přírodě a ve vánoční výzdobě tomu není jinak. RETLUX přináší přes 50 novinek v přírodním designovém provedení, kde převládá jako materiál dřevo, ratan a hlavně teplé žluté světlo.

Retlux vánoce - betlem


RETLUX přináší do domovů klid, pohodu a teplo. Každý z nás se od prvního adventu těší, jak si vyzdobí dům či byt. Postupně přidáváme dekorace, které vrcholí rozsvícením vánočního stromku na Štědrý den. Dekorace doplňují design domova, jsou slavnostní a mohou být na jakémkoliv místě.

Girlanda
K prvnímu adventu můžete přidat ozdobu oken, či krbu. GIRLANDA, s přírodními šiškami a hvězdami ze dřeva, nasvítí příjemným světlem místo, které si sami vymyslíte. Velkou výhodou je, že k oknu nepovede žádná prodlužovací šňůra, jen vložíte baterie a svítíte. 

Jehlan
Máte dostatek prostoru a chcete mít 60 cm vysokou dekoraci s efektem 3D vloček vedle sedací soupravy? Máte možnost si pořídit VÁNOČNÍ JEHLAN, který dodá slavnostní atmosféru svým bílým kovovým rámem. Je příjemnou kulisou na dlouhé večery, vyzařuje teplé světlo a příjemné nasvícení místnosti.  Je majestátností ze všech stran.


Oblíbenou dekorací jsou VÁNOČNÍ HVĚZDY, které září na dálku ve všech barvách jak dovnitř do bytu, tak do ulic a na zahrady. Retlux nabízí vánoční hvězdy podle barvy dekorace stromku, nebo domu.

HvězdyVše je možné sladit, nabízí neutrální dřevěnou, bílou, ale také v barvě Vánoc červenou, zelenou a zlatou. Hvězdy jsou vyrobeny ze směsi papíru a bavlny v sametové úpravě.

Muzikanti
A je tady Štědrý den, máme vyzdobený celý dům a byt, nastal čas poslouchat a zpívat koledy. K atmosféře Vánoc už nám chybí jen kulisa hudby a kometa. MUZIKANTI z přírodního materiálu dokreslí atmosféru posledního adventu a rozzáří všechny dětské oči.

Partnerem letošních Vánoc je RETLUX. Výrobky jsou jednoduché, designové, s teplými světly, a hlavně z přírodního materiálu.Letošní rok Retlux představuje až padesát novinek. Každý zákazník si vybere ať již ze světel, z hvězd, betlémů, vánočních dekorací a zajímavých výrobků, které se nabízejí být součástí každého bytu. Zapojte se do naší adventní soutěže a můžete vyhrát jeden z pěti designových kousků.

řetězVánoční řetěz – ježek, 600 LED žárovek (cena 769 Kč)

Ssíťkaíťka na okno, 120 LED žárovek (cena 439 Kč)

hvězda

Hvězda vánoční sedmicípá (cena 219 Kč)Krajina
řetěz
Vánoční řetěz, 50 LED žárovek (cena 201 Kč)  

               Krajina-dům 8LED krajinažárovek (cena 139 Kč) →    
                                                                                           Soutěžní otázka: Kolik LED žárovek má Smart řetěz Retlux?


a) 96
b) 69
c) 99

Správnou odpověď posílejte nejpozději do 23. prosince 2020 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – Retlux. Výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnostmi o zaslání výhry.
(Nápovědu najdete zde: https://www.retlux.cz/vanocni-led-osvetleni/rxl-361)

 

 

 

 

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Retlux