Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 20.Únor 2019
ijournal.cz

Restaurace SaSaZu nově pořádá pravidelné výstavy

red Zdroj: SaSaZu 10.8.2014 Nezařazené

Nejlepší mezinárodní restaurace roku podle žebříčku Top restaurace S.Pellegrino&Acqua Restaurace SaSaZu přichází nově s konceptem SaSaZu Art.

restaurant

„Filozofií restaurace SaSaZu je vnímání všemi smysly, tedy nejenom chutí, ale i  čichem, sluchem, hmatem a samozřejmě i zrakem,” říká šéfkuchař restaurace Shahaf Shabtay, “proto jsme přišli s novým konceptem SaSaZu Art. Během večeře či oběda si naši zákazníci prohlédnou díla známých či méně známých umělců, které nás oslovili a které tímto chceme podpořit. Nestaráme se jen o to, abychom naplnili klientům žaludky, hýčkáme i jejich duši.”

DSC_1134

Po pilotní výstavě rakouské malířky Suzanne Petautschnig v září SaSaZu restaurace představí herečku Kateřinu Hrachovcovou. Tentokrát však v jiné podobě než na jevišti. Její výtvarná tvorba (akvarelové pastelky, olej na plátně ) je především intuitivní vycházející z vnitřního světa jí samé, pocitů z okolního světa, z vjemů prostředí, ve kterém se právě nachází a s kým sdílí osobní prostor. Energetické obrázky jsou silně ovlivněny prožitky z učení léčení s inspirativní ženou, její duchovní učitelkou, šamankou Karaimi.

Výstava bude k vidění od 16. září a potrvá 3 týdny. Vernisáž proběhne 15.září. 

Dalším umělcem, který se v SaSaZu představí a to v říjnu, bude fotograf Jan Kasl.

Kateřina Hrachovcová ( * 1974 v Praze )  Česká divadelní a televizní herečka, vystudovala Pražskou konzervatoř obor hudebně dramatický, osobitá moderátorka, nekonvenční výtvarnice, veterinární sestra , studentka PPF-Pražské Psychoterapeutické Fakulty, několikanásobná absolventka Grálu Posvátného Ženství, profesionální akreditovaný KOUČ.

Více info: www.sasazu.com

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: SaSaZu