ijournal.cz

Relaxujte, ožijte, nechte se omladit a znovu nalezněte sami sebe v Prince of Wellness

red Zdroj: Prince of Wellness 29.10.2014 Krása a zdraví

                                                         ABY VÁŠ ZÁŽITEK A PÉČE O VÁS BYLY DOKONALÉ

Inspirováni prastarými civilizacemi je tu místo, jediné svého druhu v Praze – INDICKÝ MASÁŽNÍ SALON: Prince of Wellness, kde se snoubí nadčasové metody a duchovní tradice celého světa s jemnými technologiemi. Vzniká tak péče jako zaměřená na moderní životní styl, stvořená právě pro vás. Teprve za rok a půl své činnosti, unikátní nabídku masáží, které provádí exotický fyzioterapeut Prince, vyzkoušela už i řada známých a slavných osobností nejen našich, ale i z celého světa.

a


V luxusním salonu Prince of Wellness nabízejí profesionální přístup. Váš ozdravný zážitek bude začátkem inspirující cesty do jiného světa za těchto doporučených podmínek:

*Rezervujte si proceduru alespoň 24 hodin předem, abyste měli zajištěnou její dostupnost.
*Terapeut vám velmi rád poradí ohledně výběru procedur, které budou nejlépe vyhovovat vašim individuálním požadavkům.
*Pro celý proces péče je nejdůležitější být uvolněný. Objednejte si proto proceduru na takový čas, kdy budete schopni odpočívat    ještě alespoň hodinu po skončení masáže.
* V salonu Prince Of Wellness se nekouří.

 truhlasoškae

                                                                    MYSTICKÉ VŮNĚ (výběr masážního oleje)

Potěšte své smysly a relaxujte s masážními oleji mystických vůní. Tyto masážní oleje jsou vyrobeny z čistě esenciálních směsí
a vašemu tělu i mysli navodí pocit blaženosti. Kvalitní oleje jsou naprosto netoxické a citlivé i k těm nejjemnějším typům pokožky, uklidní vás, zbaví stresu, povzbudí a osvěží. Vyberte si vůni masážního oleje, která bude nejlépe vyhovovat vám či vašim blízkým. Tento olej pak z masáže zaručeně učiní hřejivý zážitek plný rozkoše.


cd                         
                          základní olej

                          jasmínový olej
                          rozmarýnový olej
                          jojobový olej
                          olej z tmavé čokolády
                          kokosový olej
                          terapie kameny
                          levandulový olej
                          svíčky
                          zázvorový olej
                          mangový olej

Dopřejte si ucelený ozdravný program v našem krásně vybaveném luxusním salonu Prince Of Wellness.

Kombinace klidného, relaxačního prostředí a konejšivých barev Vám umožní naprosto se uvolnit, ať už přijdete sami nebo ve dvou. Vezměte svoje tělo a mysl a vydejte se na cestu proměny, kde holistické procedury ve spojení s prastarými indickými terapiemi vytvářejí pocit naprosté spokojenosti.

                                                                                           MASÁŽE

Vedle desítky speciálních masáží, jako např. detoxikační masáž, těhotenská masáž, masáž miminka, speciální masáž zad, hlavy, chodidel nebo terapie hudbou, ošetření těla a obličeje, jsou v nabídce základní masáže:


KRÁLOVSKÁ MASÁŽ
30 min 600 Kč
60 min 1 200 Kč
90 min 1 500 Kč
120 min 2 000 Kč

Relaxační královská masáž je jeden z nejlepších způsobů, jak si odpočinout, zbavit se stresu a starostí a znovu získat harmonii a životní rovnováhu.

PRINCOVA KRÁLOVSKÁ
60 min 3 000 Kč
120 min 5 000 Kč

Při této unikátní masáži dlaně a konečky prstů vyvíjejí tlak a nepřetržitým, rytmickým třením stimulují krevní oběh, rozvazují uzly bolesti a navozují stav úplného uvolnění. Směs olejů používaná pro tuto masáž podporuje koncentraci a omlazuje ducha. V kombinaci s tradiční ájúrvédskou péčí se masáž zaměřuje na akupresurní body včetně těch na rukách, uších a chodidlech. (podle individuálních požadavků).

b


KRÁLOVSKÉ BALÍČKY
Masáž zad – Nirvana + Indická masáž chodidel 60 min 1 050 Kč
Kokosový tělový peeling + Ájurvédská masáž 90 min 2 000 Kč
Cukrový tělový peeling + Hubnoucí masáž 90 min 1 500 Kč
Indická masáž hlavy + Masáž zad – Nirvana 60 min 1 050 Kč

Vyzkoušet tedy můžete unikátní masážní procedury šité každému na míru dle fyzického stavu od profesionálního fyzioterapeuta z dalekého exotického ostrova Mauricius. Mr. Prince V.  Allum (33) je fyzioterapeut s 20 letou praxí, kterou získal na Mauriciu v Indii a Japonsku,  který na přelomu roku 2012/13 spolu se svojí partnerkou Anetou Christovovou otevřel vlastní indický ayurveda salon Prince of Wellness v Praze  přímo v centru Prahy mezi I.P. Pavlova a Muzeem v ulici Škrétova 8.
 

-         fMr. Prince narozen ostrov Mauritius, již v deseti letech začal masírovat

-         studoval 2 roky v Indii – alternativní terapie a medicina, anatomie, Akupunktura, Akupresura, Magnetická terapie, přírodní léčení, Ayurveda, Reiki, Jóga  

-         studoval rok v Japonsku – Akupunktura, Chi quong

-         zabývá se také zajímavými koníčky, jako je astrologie, palmistry (čtení z ruky), numerologie, hypnóza, paranormální aktivity

-         více jak 10 let pracoval pro nejluxusnější hotely, wellness a spa jako fyzioterapeut a následně manažer  týmu terapeutů

-        specializuje se na kombinaci tradičních a alternativních metod. Veškeré své znalosti z výše zmíněných oborů propojuje a využívá zcela individuálně, dle potřeb a aktuálního stavu člověka . Žádná masáž od Prince není stejná…

-         V roce 2000 se stal celostátním šampionem státu Mauritius v oblasti alternativní terapie a jógy

-         Za 15 let praxe a díky nasbíraným zkušenostem byl u svých klientů různých věkových kategorií úspěšný v boji proti nachlazení, cukrovce, artritídě, epilepsii, neplodnosti…  

-         Na ostrově Reunion, který je francouzskou kolonií a nachází se v těsné blízkosti Princova rodného ostrova Mauritius, úzce spolupracoval s Ministerstvem zdravotnictví a sportu.

-         V Čechách je již pátým rokem a z toho dva roky pracoval na Praze 1 v luxusním wellness.


Více se můžete dozvědět na www.princeofwellness.cz či na Facebooku: Prince of Wellness  

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Prince of Wellness