ijournal.cz

Realitní Tržnice spouští aukce s možností otevření aukční síně pod svou značkou

red Zdroj: www.realitnitrznice.cz 26.9.2021 Rady, tipy, názory

Internetový realitní portál www.realitnitrznice.cz spouští on-line aukce pro jednotlivce i společnosti zaměřené na prodej a pronájem nemovitostí, ale i pohledávek. Uživatelé si na portálu mohou aukci sami založit, sami v ní prodat a v případě více nemovitostí vytvořit aukční síň pod svojí privátní značkou.

Systém aukční síně na https://aukce.realitnitrznice.cz je propracovaný do detailů a zapojit se do aukcí či nabídnout svoji nemovitost tu lze kompletně on-line. Je třeba pouze provést registraci, ke které fyzickým osobám stačí kopie občanského průkazu a selfie. Právnické osoby pak navíc potřebují plnou moc, případně výpis z obchodního rejstříku.

„Aukce nemovitostí jsou trendem poslední doby, proto jsme se rozhodli nabídnout je také na našem realitním portálu. Aktuální situace, kdy je na trhu omezené množství nemovitostí, může díky aukčnímu systému prodejci pomoci prodat jeho nemovitost za vyšší cenu,“ říká Aleš Flígr z www.realitnitrznice.cz.

Foto_web 

Jak to funguje?

Pokud má ověřený uživatel zájem účastnit se aukce, klikne u ní na ikonku vstoupit a poté je vyzván ke splnění podmínek aukce. Jestliže je splní, čeká na schválení vyhlašovatelem.

Vyhlašovatel aukce vpouští zájemce do své aukce na základě zaslané žádosti, která vyhlašovateli přijde do e-mailu, a to formou schválení v aplikaci po splnění podmínek, jako je kauce, vyplnění požadovaných dokumentů, případná platba za dokumentaci aj. Aukce se smějí účastnit pouze ověření uživatelé a ti, kteří splnili podmínky vstupu do aukce, jinak jim systém vstup nedovolí. V průběhu aukce jsou vidět jednotlivé příhozy i přehled, jak na tom jako přihazující jste. Po skončení aukce obdrží každý účastník e-mailem výsledek aukce. Všichni zúčastnění mohou po skončení aukce nahlédnout do aukčního protokolu, jenž ukazuje příhozy dražitelů na časové ose.

„Pro společnost, která má na prodej více nemovitostí, je vhodné si vytvořit vlastní aukční síň pod svou značkou, s tím, že v ní nabízí pouze své nemovitosti nebo nemovitosti uživatelů, jež zastupuje. Aukční síň může být nastavená i do barev organizace, včetně vloženého loga. Odkaz na aukce si daná společnost může rovněž umístit na své webové stránky,“ doplňuje Aleš Flígr z www.realitnitrznice.cz.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.realitnitrznice.cz