ijournal.cz

Řada luxusní péče o pleť PERFECT SKIN. Soutěžte o novinku značky Concept

red Zdroj: Concept 2.2.2021 Nezařazené, Soutěže

S novinkou do tohoto roku vchází česká značka elektrospotřebičů Concept. Je jí nová řada produktů určená k luxusní domácí péči o pleť nazvaná PERFECT SKIN. Obsahuje čistící sonický kartáček PO2000, vakuový čistič pleti PO2010, přístroj pro péči o pleť HOT&COOL PO2020 a kosmetickou ultrazvukovou špachtli PO2030. Nová řada je designově sladěna a má elegantní bílé perleťové provedení doplněné o detaily v barvě rosagold.
řada Perfect Skin„Všechny produkty naší nové řady PERFECT SKIN využívají nejmodernější technologie a při jejich pravidelném používání bude mít pleť svěží, zdravý a mladistvý vzhled. Celou řadu jsem samozřejmě vyzkoušela doslova na vlastní kůži a byla jsem s ní velmi spokojena. Pevně věřím, že stejně nadšeni z ní budou i naši zákazníci,“ řekla Ing. Kamila Trávníčková, Business Development Director české značky elektrospotřebičů Concept.

image foto

Domácí kosmetická péče je teď nezbytnější než kdykoli předtím a tak je každý kvalitní pomocník nabízející profesionální péči více než vítaný. Díky nové řadě PERFECT SKIN značky Concept je teď možné doma si dopřát nejen hloubkové čištění, ale i lepší zapracování kosmetických přípravků nebo relaxační kosmetickou terapii. Ta pleť nejen uvolní, ale za pomoci masáže také zlepší oběh v oblasti obličeje. Nová řada PERFECT SKIN zkrátka udělá vše, aby pleť byla hladká, krásná a vypadala mladší.

 PO2030

Kosmetická ultrazvuková špachtle PO2030 PERFECT SKIN

Malá kosmetická pomůcka k dosažení velkých výsledků. Efektivně odstraní odumřelé kožní buňky a díky ultrazvukovým vibracím pleť hloubkově vyčistí. Je vhodná pro všechny typy pleti a v každém věku. Pomáhá s bojem proti akné a předchází vzniku prvních vrásek. Pravidelným používáním zlepšuje kvalitu pleti a posiluje její pružnost. Nabízí dva režimy – čištění pleti a zapracování pleťových přípravků, automaticky se vypne po 5 minutách práce a nabíjí se pomocí USB. Cena: 1 499 korun.

PO2020Přístroj pro péči o pleť HOT&COOL PO2020 PERFECT SKIN

Poskytuje relaxační kosmetickou terapii v pohodlí domova. Díky střídání chladu a tepla uvolňuje a uklidňuje pokožku a zároveň napomáhá k lepšímu vstřebávání kosmetických přípravků. Stiskem jednoho tlačítka se během pár sekund změní teplota na pracovní ploše z 6 °C na 42 °C. Teplo napomáhá k otevření pórů, které pak lépe přijímají kosmetické přípravky, zvyšuje krevní oběh v oblasti obličeje a uvolňuje obličejové svaly. Chlad naopak pokožku zklidní, navrátí ji do normálního stavu a uzavře póry. Rychlé zchlazení také napomáhá k udržení přirozené vlhkosti a pružnosti pokožky, eliminuje kruhy pod očima a podporuje detoxikaci pleti. Přístroj ale umí i vibrovat a v režimu  HOT&COOL tak nabízí ještě příjemnou masáž. Sám se vypne po 2 minutách provozu a jeho Li-Ion baterii lze dobít USB kabelem. Cena: 1 799 korun

 PO2010

Vakuový čistič pleti PO2010 PERFECT SKIN

Díky vakuové technologie zajistí hloubkové čištění pleti na profesionální úrovni. Při kontaktu s kůží dojde k vytvoření podtlaku, který pak za pomoci sání velmi šetrně a bezbolestně vyčistí póry, černé tečky, odstraní nečistoty a odumřelé buňky. Pravidelným používáním dojde ke zlepšení oběhu v oblasti obličeje a zpomalení stárnutí buněk. Vakuový čistič má 3 snadno měnitelné nástavce – nejširší (10 mm) je vhodný na čištění problematické t-zóny, střední (8,5 mm) pro čištění pórů na nose, tvářích a bradě a nejmenší (7,5 mm) pro citlivou pleť a lokální čištění komedonů. Po 3 minutách provozu se automaticky vypne, dobíjí se USB kabelem, a protože je voděodolný, stačí ho po práci jednoduše umýt vodou. Cena: 1 799 korun.

PO2000Čistící sonický kartáček na obličej PO2000 PERFECT SKIN

Je předurčený pro hloubkové čištění pleti a to díky čistící hlavici, která je osazena jemnými štětinkami. Kartáček pomůže s odstraněním nečistot, odumřelé kůže a zbytků make-upu a je vhodný pro každodenní používání a pro všechny typy pleti. Nabízí 3 rychlosti práce – nízkou intenzitu pro jemné čištění a pro citlivější pleť, střední a vysokou pro hloubkové čištění. Vybaven je chytrým časovačem, který sám pohlídá optimální dobu potřebnou k čištění pleti a zároveň zabrání nechtěnému vybití. Automaticky se sice vypne po 2 minutách, ale po 20 vteřinách ještě zvukově upozorní, že je třeba přesunut se s čištěním na jinou část obličeje. Díky voděodolnému zpracování ho můžete čistit pod tekoucí vodou a jeho dobíjení je zajištěno USB kabelem. Cena: 1.799 korun.

 

Vyhrajte designovou kosmetickou ultrazvukovou špachtli v perleťově bílé barvě včetně pouzdra a sáčku na uskladnění.

 PO2030

Soutěžní otázka: všechny produkty nové řady PERFECT SKIN jsou vhodné pro pleť

a) pouze pro suchou
b) pro všechny druhy pleti
c) převážně mastnou


Svou odpověď prosíme pošlete do 12. února 2021 na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – Perfect Skin. Výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnostmi o zaslání výhry.
Nápověda na v článku nebo na  www.my-concept.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Concept