Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Čtvrtek, 19.Červenec 2018
ijournal.cz

PUMA otevřela obchod v Palladiu v novém designu Forever Faster

red Zdroj: Puma 10.11.2015 Koktejl

Sportovní značka PUMA v pondělí otevřela svou pražskou prodejnu PUMA Concept Store v kompletně novém designu kampaně Forever Faster. Na ploše 280 metrů čtverečních nabízí obchod dámské i pánské tréninkové a lifestyle kolekce inspirované sportem v kategoriích, jako jsou běh a trénink, fotbal, motosport, Sportstyle a doplňky.

PUMA_Concept_Store1

PUMA Concept Store je situovaný v samotném srdci Prahy v obchodním centru Palladium, kde se v pěti patrech nachází celkem 177 obchodů. Zrekonstruovaná prodejna značky PUMA je umístěna vedle hlavního vchodu a její výlohy směřují na náměstí Republiky. Obchod se nachází jen kousek od nákupní třídy Na Příkopě a od Staroměstského náměstí.  

PUMA_Concept_Store

Nový design PUMA Forever Faster byl představen celkem v jedenácti obchodech po celém světě a vyjadřuje energii značky s důrazem na produkt. Základem nového obchodního konceptu jsou příběhy o produktech a jejich technologiích a aktivní komunikace se zákazníky. Zboží si mohou návštěvníci prohlédnout na figurínách zachycujících pohyb při tréninku a na figurínách slavných sportovců z bohaté historie značky PUMA.

Nově zrekonstruovaný obchod je otevřený každý den od 9 do 22 hodin.

Více informací naleznete na www.puma.com.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Puma