ijournal.cz

První kávovar Tchibo na zrnkovou kávu

red Zdroj: Tchibo 28.4.2019 Hi-tech a bydlení

Kávovar Tchibo Esperto Caffè je první plně automatický kávovar značky Tchibo, který vám komfortně připraví voňavou kávu z čerstvě namletých kávových zrn. Tento nový chytrý a tichý kávovar ocení především ti zákazníci, kteří hledají optimální spojení vysoké kvality a rozumné ceny.

kávovar

Kávovar Tchibo Esperto Caffè má kompaktní rozměry a moderní design, který myslí na detaily jako je podsvícený dotykový display a osvětlení šálku. Je praktický s důrazem na intuitivní obsluhu, snadnou údržbu a čištění. Samozřejmostí je funkce automatického vypínaní. Jeho zásobník pojme až deset porcí kávové sedliny.

Ať už zvolíte espresso, caffé créma nebo kávu americano na kávovaru snadno nastavíte stupeň mletí podle zvoleného typu kávy tak, aby se mohlo plně rozvinout aroma čerstvě namletých kávových zrn, a to až pod tlakem 19 barů. Kávovar nabízí programovatelnou velikost nápoje (25 až 250 ml) a zvýšení dávkování kávy na šálek – s funkcí Intense (+2 g).

 kávovar

Uvedení na trh

Uvedení kávovaru Tchibo Esperto Caffè na trh bude od 3. června podpořeno speciální akcí, která nabídne při koupi 1 kg kávy Tchibo Barista nebo Tchibo Barista Caffè Crema slevu na kávovar v hodnotě 3.000 Kč. Akce bude probíhat v obchodech Tchibo do 23. června nebo do vyprodání zásob. Běžná cena kávovaru je 8.999 Kč.

 

Více o společnosti, výrobcích a obchodní síti naleznete na stránkách:

www.tchibo.cz, www.tchibo.com/cz

www.facebook.com/TchiboCeskarepublika

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Tchibo