ijournal.cz

Proteinové chipsy nejen k večerním filmům

red Zdroj: KetoDiet 22.10.2020 Gastronomie

Chedar image foto
Dlouhé zimní večery trávené v kruhu nejbližších nebo u skvělých filmů si vyloženě říkají o laskominy k uzobávání. Jenže co, když jste na dietě, ale nechcete chroupat plátky okurky? Česká značka bílkovinné diety KetoDiet proto přichází hned se třemi druhy proteinových chipsů – sáhnete po paprikové klasice, explozi chutí s příchutí barbecue nebo si k domácímu guacamole dáte čedarové tortilla chipsy? U všech si můžete být jisti, že díky vysokému obsahu bílkovin, vlákniny a sníženému množství sacharidů a tuků neohrozí vaši linii, ani když si je dáte v deset večer.

Chipsy pro štíhlejší liniiChipsy pro štíhlejší linii

Proteinové chipsy, KetoDiet, 49 Kč

Zní to jako utopie, ale i díky chipsům můžete být štíhlejší. Pokud hubnete s ketodietou, pak vám radost udělá novinka české značky KetoDiet – proteinové chipsy se sníženým obsahem sacharidů. Obsahují dostatek vlákniny pro lepší zasycení a porce nemá ani 100 kcal, takže si ji můžete dát i k večernímu filmu. V nabídce je oblíbená příchuť paprika nebo barbecue.

 

Čedarové mlsání bez výčitek

Proteinové tortilla chipsy s příchutí chedaru, Čedarové mlsání bez výčitekKetoDiet, 49 Kč

Plánujete pozvat přátele na večerní pohoštění k vám domů a přemýšlíte, co jim nabídnout? Neřešte, jestli někdo z nich drží dietu nebo ne, a nabídněte jim domácí guacamole s proteinovými tortilla chipsy s příchutí chedaru od značky KetoDiet. Skvěle chutnají, obsahují hodně bílkovin a vlákniny, ale mají minimum sacharidů a tuků, takže večery s přáteli nezanechají na vaší postavě nemilé vzpomínky v podobě přebytečných centimetrů.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: KetoDiet