ijournal.cz

Proč Šebrle trénuje v prázdné hale? Chce utajit, že už mu to moc nejde?

7.9.2018 Celebrity

Bývalý český atletický vícebojař, olympijský vítěz v desetiboji a moderátor televizních zpráv Roman Šebrle trénoval v prázdné hale na brněnském výstavišti. Že by jeho forma rapidně klesla a on už raději přestal chodit na veřejná sportoviště? Tak to opravdu nemusíte mít strach, je stále ve výtečné kondici. Nespokojeného a nešikovného údržbáře Františka, ze kterého se nakonec vyloupne nejen zdatný sportovec, ale i tanečník, tak toho opravdu jen hrál.

Roman_Šebrle1

K natáčení vtipného tanečního spotu pro festival Life! přistoupil  Šebrle bez velkého váhání: „Jsem rád, že toho můžu být součástí. Děti se musí hýbat odmalička,“ vysvětlil  proč má projekt, který propojuje sport, tanec a zábavu, jeho plnou podporu.

Roman_Šebrle2

A jak mu to šlo po boku s krásnou Andreou Verešovou, přísnou, ale profesionální Evou Decastelo, nejobsazovanějším hercem a moderátorem Ondřejem Sokolem a youtuberem, který si říká Fatty Pillow? Velmi rozpačitě, ale s úsměvem se vyjádřil k choreografii.

Andrea_verešová-3

Označil ji za zvláštní, i když nebyla příliš náročná. Proč? Protože se prý nedá nijak srovnávat s atletikou: „Desetiboj má natolik rozdílné disciplíny, že cit pro pohyb tam musí být. To znamená, že tanec mi většinou nedělá problémy. Až doteď..,“ dodal rozesmátý sportovec.  A my jen dodáváme, že se máte opravdu na co těšit.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

Zdroj: Life!, foto: Marie Stránská