ijournal.cz

Probuďte své kreativní já mistrovskou kávou a zapojte se do soutěže!

red Zdroj: NESCAFÉ® Dolce Gusto® 16.5.2016 Gastronomie, KoktejlLogo NDG -Cafe atelier
NESCAFÉ® Dolce Gusto® otevírá Café ateliér!  Místo plné báječné kávy a dávky inspirace najdete od 1. června na
www.dolce-gusto.cz, kde vám ukážeme, jak díky šálku kávy 6probudit nejen mysl, ale také kreativitu, a navíc se zapojit do soutěže o zajímavé ceny.


Obklopte se designem inspirovaným kávou – vítejte v Café ateliéru!

imageStaňte se sami sobě designérem s kapslovými systémy NESCAFÉ® Dolce Gusto® a vychutnejte si chvilky s kávou zcela jinak. Po celý červen bude NESCAFÉ® Dolce Gusto® na svém webu www.dolce-gusto.cz inspirovat všechny příznivce dobré kávy ke kreativitě. Protože chvíle spojené s kávou jsou pro většinu z nás něčím výjimečné, stojí za to udělat z nich jedinečný moment všedního dne.

V Café ateliéru na vás čekají inspirativní kurzy fotografie a designu. Fotografie probíhá ve spolupráci s profesionálním fotografem a dá vám návod, jak zachytit portrét s kávou, beauty shot vašeho oblíbeného šálku nebo imageovou fotku kávového zátiší. V kurzu designu si podle instrukcí profesionální designérky budete moci vytvořit kávové doplňky ve svém vlastním a neopakovatelném designu inspirovaném třeba právě oblíbenou kávou. Vaše chvíle se šálkem kávy se tak stane stylovou a jedinečnou.

 IMG_7387


Design v každém šálku – vše začíná u zrnka

Dříve, než se káva dostane do vámi vydesignovaného šálku, ze kterého si ji můžete vychutnat, jsou na její výrobu vybírána ta nejkvalitnější kávová zrna – tady začíná to skutečné umění! V kapslích NESCAFÉ® Dolce Gusto® je obsažena 100% opravdová káva, která prošla pečlivým tříděním, sušením na slunci, fermentací a loupáním. Jedinečná vůně kávy vzniká při samotném pražení, jehož teplota je vždy jiná v závislosti na tom, který ze 30 unikátních nápojů si vyberete. V každém šálku ale objevíte umění opravdové péče, která byla výrobě kávy věnována.

 

Design, který funguje – unikátní technologie kapslí

Chcete si vyfotit elegantní a minimalistický Coffee portrét s oblíbeným Ristretto Ardenza? Nebo raději dáte přednost „funky“ portrétu s pěnovým knírkem od Latte Macchiato? S NESCAFÉ® Dolce Gusto® je to hračka. Vybrat si můžete až ze 30 různých variant kávy a nápojů s kvalitním plnotučným mlékem včetně light variant. Jako jediný kapslový systém dokáže NESCAFÉ® Dolce Gusto® připravit i studené nápoje. Díky těmto možnostem se rozhodně u své kávy nikdy nudit nebudete. Inovativní kapsle jsou hermeticky uzavřeny, takže zachovávají stále stejnou kvalitu a skvělou chuť v každém šálku.

IMG_6943


Design, který je vytvořen pro váš domov – kávovary s tváří

Chcete vyfotit kávový portrét, který zaujme každého milovníka dobré kávy? Sáhněte po některém
z espress. Všechna mají totiž sametovou pěnu na povrchu. Ta je vytvořena díky tlaku kávovaru, který dosahuje až 15 barů, a zaručí tak espresso kavárenské kvality. Kávovary vás kromě technologických parametrů okouzlí také neotřelým designem, díky kterému se stanou skutečnou ozdobou každé kuchyně.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: NESCAFÉ® Dolce Gusto®