Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Sobota, 17.Srpen 2019
ijournal.cz

PROBIOLACT – účinná probiotika nové generace jako ochranná bariéra organismu

red Zdroj: www.faveaplus.cz 18.2.2018 Krása a zdraví

Aktuální téma: Obrňte se proti všem virózám a dalším onemocněním za pomoci doplňku stravy ProbioLakt, vysoce účinných probiotik nové generace, které výrazně posilují imunitní systém a vytváří ochranný štít zabraňující proniknutí škodlivin do organismu. ProbioLakt obsahuje vyvážený komplex 5 různých kmenů živých mikroorganismů čítající až 10 miliard v jedné denní dávce. Díky tomu zvládnou probiotika vytvořit ochrannou a stimulační bariéru proti všem volným radikálům, virům a bakteriím pronikajícím do organismu. Účinek ProbioLaktu je ještě umocněn obsahem vitamínu C, který přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a podporuje i funkci imunitního systému.

Probiolakt_probiotika pro imunitu i ochranu organismu

Přípravek je vhodné užívat při oslabené imunitě, jako prevenci v období podzimu a zimy pro zvýšení obranyschopnosti organismu, ale také při užívání antibiotik nebo při častém cestování do vzdálenějších destinacích s odlišnými stravovacími i hygienickými návyky. Doporučená dávka je 1 -2 tobolky denně před jídlem, zapít dostatečným množstvím vody. Vhodné pro dospělé a děti od 3 let. K dostání v lékárnách po celé ČR.

Výrobce:

FAVEA PLUS

Cena:

108 Kč / 10 tablet

259 Kč / 30 tablet

Favea Plus
vyrábí inovativní bezpečné produkty zvyšující kvalitu života, směřuje k tomu, stát se evropskou špičkou ve výrobě kvalitních doplňků stravy. Posláním společnosti je budovat dlouhodobé vztahy se zákazníky, kterým se snaží nabídnout optimální řešení jejich potřeb a přizpůsobovat se novinkám na trhu.

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.faveaplus.cz