ijournal.cz

Přiznání Jakuba Koháka: Syn se nepotatil!

red Zdroj: Nike, nextfoto 28.2.2018 Společenské akce a události

jakub_kohak_synJakub Kohák je považovaný za velkého sportovce a o jeho fotbalový um se dělí hned několik klubů. Syn oblíbeného herce se ale moc nepotatil. Ten nám totiž prozradil, že malý Honzík sportu dvakrát neholduje.

Fotbal sice začal hrát až v dospělosti, přesto se o něj údajně přetahuje hned několik klubů. Ty se podle jeho vlastních slov skládají o jeho astronomický plat, jehož výši by nerad prozrazoval, aby mu ho nikdo nezáviděl.

Ačkoliv by rád, syn Honzík jeho sportovní nadání nezdědil. „Honzík je po mně, ale co se sportu týče, tam se to moc nepodědilo. Rozhodnutí ale nechávám čistě na něm,“ svěřil se Kohák, který se ale nadějí nevzdává.

„Syna ke sportu vedu, ale také i k potůlce či polehávce. Není to moc velký sportovec,“ vysvětlil herec na znovuotevření Nike Prague ve Slovanském domě Kohák. Ten také prozradil, proč vzal syna s sebou do obchodu se sportovní značkou. „Chtěl jsem mu to tady ukázat, co by mohl nosit, když by byl sportovec,“ smál se Kohák.

Nike Prague - Store Opening Party

Na znovuotevření Nike Prague ve Slovanském domě dorazila i Inna Puhajková, která je se sportem spjatá na všech frontách. Nejenže moderuje novácké sportovní noviny a randí s fotbalistou Petrem Tlustým, navíc se proslavila díky vztahu s hokejovou legendou Jaromírem Jágrem. A právě kvůli slavné šedesát osmičce si proti sobě poštvala všechny fanoušky havířovských hokejistů.

Nike Prague - Store Opening Party

Inna totiž velmi tvrdě odsoudila atak útočníka Havířova Marka Sikory proti jejímu expartnerovi Jaromíru Jágrovi, který po zákroku zápas nedohrál a se zakrváceným obličejem se odebral do šatny.

Podle rozhodčích šlo sice o čistý zákrok, Inna si ale myslí, že si zasloužil od kladenského kádru nějakou reakci. „Kdyby ho bývali pomstili, byla bych spokojená a nic bych nepsala. NHL jsem zažila a myslím si, že by se tam nestalo, aby takový zákrok nebyl pomstěný,“ vysvětlila své rozhořčení Inna.

Nike Prague - Store Opening Party

Slavnostního znovuotevření Nike Prague ve Slovanském domě se účastnily i další známé tváře, mezi kterými nechyběla Monika Leová, Peter Pecha, Nikol Trojanová, Dáša Zázvůrková, Kateřina Kaira Hrachovcová, Milan Peroutka, Michael Foret či A.N.D.U.L.A., která celou slávu moderovala.

Nike Prague - Store Opening Party
Ve zcela nové prodejně, po kompletní rekonstrukci pro veřejnost otevřené od 23. února 2018,  na všechny čeká spousta skvělých produktů a služeb. Nike Prague nabídne širokou škálu stylů v kategoriích Running, Nike Women a Nike Training i volnočasovou kolekci Nike Sportswear nebo nejnovější inovovanou kolekci Football.

Nike Prague - Store Opening PartyNike Prague - Store Opening Party


Pozornosti by neměly ujít nové běžecké boty Nike Epic React Flyknit s revoluční pěnou React, na trénink ideální boty Nike Metcon 4 a revoluční podprsenky Nike Motion Adapt Bra. S jejich výběrem  ženám pomůžou profesionální prodejci, popř. poradí s výběrem té nejvhodnější podle druhu sportu v rámci služby Nike Bra Fitting. Fotbalisté si mohou nechat na vybrané triko nebo dres natisknout oblíbené číslo a jméno. Nike Prague je také stále jediným obchodem, který nabízí dresy fotbalového klubu Sparta Praha.

Nike Prague - Store Opening Party

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Nike, nextfoto