Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Sobota, 4.Duben 2020
ijournal.cz

Soutěž: Přírodní konopná kosmetika pro zimní péči o vaši pokožku

red Zdroj: CutisHelp 25.12.2015 Soutěže

Zima může naší pokožce hodně škodit, především mráz ji velmi vysušuje. Právě pro chladné zimní večery je určena speciální řada konopné kosmetiky CutisHelp, která obsahuje tři produkty.

Cutis Help

Ponořte se do teplé výživné lázně s terapeutickou olejovou koupelí BALNEA a hýčkejte svou pokožku s mimořádnou čistě přírodní péčí. Velmi jemná mycí emulze FLUID je určena na šetrné mytí a sprchování a extra výživný tělový přípravek BALZÁM pak Vaši pokožku dokonale hydratuje.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAVšechny produkty této značky obsahují patentově chráněný olej extrahovaný speciální nechemickou metodou ze semen technického konopí s vynikajícími protizánětlivými a regeneračními vlastnostmi.

Soutěžní otázka: Extrahovaný konopný olej je nejbohatším a nejvyváženějším přírodním zdrojem esenciálních mastných kyselin, které jsou nezbytné pro:

a) dobrou psychiku
b) správný vývoj a funkce kožních buněk
c) tělesnou zdatnost

Pošlete správnou odpověď do 4. ledna 2016 půlnoci a vyhrajte balíček obsahující tyto produkty. 
Do předmětu uveďte – Soutěž (koupelnová sada). 

Pokud dáte „like“ naší stránce na Facebooku: https://www.facebook.com/ijournal.cz, kliknete na tlačítko „Toto se mi líbí“, Vaše šance na výhru se zdvojnásobí. 

Více informací na www:CutisHelp.cz 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: CutisHelp