Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pátek, 24.Květen 2019
ijournal.cz

Prima COOL vyhlašuje 2. ročník ankety TOTAL bestCOOLpark

red Zdroj: FTV Prima 28.12.2015 Koktejl, TV

Prima COOL hledá nejlepší skiareál letošní sezóny a vyráží za svými fanoušky na hory. V letošním roce nebude chybět anketa TOTAL bestCOOLpark, sněhové zpravodajství, zimní microsite s informacemi o skiareálech, Novinkou je pořad s názvem COOLrider, který bude pocoolovsku hodnotit tuzemské skiareály a snowparky.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Od začátku ledna do konce března mohou lidé na webových stránkách www.bestCOOLpark.cz nominovat jakýkoli ski areál na území České republiky. „Ačkoliv převládá povědomí, že lidé nemají rádi zimu, my jim chceme ukázat, že zima je COOL. A právě díky COOLrideru a TOTAL bestCOOLparku se dozvíte, kde si nejlépe zajezdíte,“ říká marketingový ředitel FTV Prima Aleš Pýcha. Koncem března bude z nominovaných vybrána desítka nejčastěji jmenovaných, pro které se bude moci hlasovat.

Na stránkách bestCOOLpark.cz návštěvníci také najdou interaktivní mapu České republiky, kde se mohou inspirovat tipy na zajímavé sportovní a kulturní akce konané v zimní sezoně.

Atmosféru vybraných ski areálů přiblíží prostřednictvím nového pořadu COOLrider takzvaní ski areáloví COOLspektoři. Každý víkend navštíví jeden ski areál, zhodnotí celkovou atmosféru, kvalitu sjezdovek, možnost nesportovního vyžití, ale třeba i noční život, extrémní zážitky, nejlepší jídlo i ty nejkrásnější holky..

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pořad COOLrider bude vysílán každé pondělí od 18. ledna ve 21,45 hod. Od středy do pátku Prima COOL navíc nabídne i sněhové zpravodajství.

Generálním partnerem ski areálové zimy na Prima COOL je TOTAL Česká republika.

Loňským vítězem ankety bestCOOLpark je ski areál Klínovec. 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: FTV Prima