ijournal.cz

Přijďte oslavit Valentýna do kina a vyhrajte koš plný dárků

red Zdroj: Cinema City 12.2.2015 Koktejl

Největší řetězec multikin v České republice slaví Valentýna s vámi, a proto jsou pro zákazníky multikin Cinema City v období od 12. do 15. února připraveny speciální valentýnské akce. V případě, že si koupíte speciální DUET MENU, získáte k němu ještě dva kusy sladkého potěšení zcela zdarma. A jako bonus, každý pár, který si v den svátku všech zamilovaných, tedy 14. února, zakoupí na pokladně jakéhokoli multikina dvě vstupenky v určitý čas, získá od Cinema City exkluzivní balíček služeb a dárků. Proto neváhejte pozvěte svoji drahou polovičku do kina a zažijte romantický nezapomenutelný večer v Cinema City!

250x350 val.indd

Svátek Svatého Valentýna slaví lidé snad všude na světě. Ani Cinema City nezůstává pozadu, a proto všem zamilovaným, kteří se rozhodnout zajít od čtvrtka (12.2) do neděle (15.2) do kina, ať už na nějaký romantický film nebo „akčňák“ nabízí možnost vyhrát. Když si na barech objednáte „DUET MENU“, které obsahuje 2 x střední nápoj a velký popcorn, automaticky dostanete dva kusy Marlenkysnack navíc. Nabídka ovšem platí do vyprodání zásob, tak pospěšte!

A pozor – to není všechno. V případě, že si pár zakoupí na pokladně dvě vstupenky v určitý čas, získá exkluzivní balíček služeb a dárku od Cinema City. O vybrané páry se postará hosteska a zároveň tedy získají láhev ProseccaColoseum, kytičku, vůni Guess a online předplatné časopisů pro muže i ženy od Publero. K tomu vás přednostně odbaví na baru, kde dostanete „DUET MENU“. Mezitím pro vás v sále, do kterého jste si zakoupili vstupenky, slavnostně vyzdobí sedadla, kam vás ochotně usadí hosteska a popřeje příjemný filmový zážitek!

Úplná pravidla soutěže naleznete zde:http://www.cinemacity.cz/Valentyn2015

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Cinema City