Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 20.Srpen 2019
ijournal.cz

Přihlašte Vaši Nej sestřičku v novém ročníku

red Zdroj: BATIST Nej sestřička 11.3.2015 Akce

Řada známých tváří zavítala do Hotelu Majestic Plaza na setkání k příležitosti vyhlášení již sedmého ročníku BATIST Nej sestřička, který se uskuteční 3. října 2015 v Náchodě.

V úvodu tiskové konference místopředsedkyně zdravotního výboru Poslanecké sněmovny Mgr. Soňa Marková a Bc. Anna Skalická z České asociace sester, podpořily tuto dlouholetou akci pořádanou ve prospěch zdravotních sester. „Zdravotní sestřičky jsou ty, které jsou někdy důležitější pro dané pacienty než lékař a to z toho důvodu, že jsou blíže k pacientovi a jsou mu oporou při léčení,“ dodávají shodně. Chválu a podporu sestřičkám pěla i krajská radní pro zdravotnictví Královéhradeckého kraje Jana Třešňáková, která by chtěla více zdravotních sestřiček v nemocnicích.

představení projektu

Akci pořádá BATIST Medical a.s., Červený Kostelec a David Novotný. 

BATIST Nej sestřička je soutěž, jejímž cílem je vybrat nejlepší zdravotní sestru z pohledu odborného i lidského, vyjádřit poděkování za náročnou práci zdravotních sester u nás i zviditelnit jejich poslání. Přihlásit NEJ sestřičku uvedl David Novotný, organizátor soutěže.

Na Nej sestřičky čekají disciplíny jako představení, otázka od poroty, módní přehlídka zdravotních oděvů od firmy Zdravtex, úkol z ošetřovatelství či taneční disciplína. Přihlašovat sestřičky můžete na stránkách www.nejsestricka.cz a to až do 30. 4. 2015.

VIP


Na tiskovou konferenci dorazil kromě Míši Noskové, Kateřiny Kornové, Štěpánky Duchkové, Vlastíka Harapese, Uršuly Klukové či Martina Maxy také Radim Schwab, hlavní tvář muzikálu Fantom Opery, který přidal také svoji historku ze zdravotnictví. „Já se celý život bojím zubaře. Měl jsem z toho v mládí fobii a ta mi zůstala do teď. Ale v čekárně mě jednou přivítala velmi milá a hezká sestřička, která byla na mě opravdu hodná a dala mi obrázek na cestu a také mi dala své telefonní číslo! Já ji ale nikdy nezavolal,“ řekl smutně Radim.

tk

Generálním partnerem akce je Královéhradecká lékárna s pobočkami v Náchodě, Broumově, Dvoře Králové nad Labem, Hradci Králové a Batist Medical a.s. Červený Kostelec. Výtěžek z akce bude věnován pro Hospic Anežky České v Červeném Kostelci a Nadační fond dětské onkologie Krtek Brno.


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: BATIST Nej sestřička