ijournal.cz

Přichází revoluční řešení problémů s lupy

red Zdroj: Syoss 6.1.2015 Krása a zdraví

Nápadně světlé šupinky lupů ve vlasech nebo na oblečení nevypadají příliš vábně a na sebevědomí moc nepřidají. A zbavit se jich není také úplně jednoduché. Chce to čas, trpělivost a také správnou péči. Velký význam má mimo jiné výběr vhodné vlasové kosmetiky, která přispěje k řešení problémů s lupy. Nyní přichází revoluční novinka v podobě nové řady Syoss Anti-Dandruff Control Platin 100 se systémem Platinum pyrithion zinku. Působí již po prvním umytí a zabraňuje návratu lupů až na dobu až 10 týdnů*.

Kůže se pravidelně obnovuje po celém těle a vlasová část hlavy není výjimkou. Přirozenou součástí tohoto procesu je odpadávání maličkých šupinek staré kůže. Jde o normální jev, kterého si za normálních okolností jen málokdy všimneme. Jenže když se kůže začne olupovat víc, problém je rázem na světě. Odumřelé buňky se díky tomu shlukují do viditelných šupinek – lupů. Mastné lupy postihují zejména lidi s mastnou pokožkou hlavy, což se týká nejen mužů, ale i žen.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nová řada šamponů Syoss Anti-Dandruff Control Platin 100 proti tomuto problému úspěšně bojuje díky revoluční receptuře se systémem Platinum pyrithion zinku vyvinuté odborníky od Schwarzkopf. Pyrithion zinku je vysoce účinná látka s antibakteriálními a fungicidními účinky, která je považována za spolehlivý prostředek v boji proti lupům.

Šampony Syoss Anti-Dandruff Control Platin 100 díky své účinné receptuře okamžitě účinkují a odstraňují až 100% viditelných lupů. Zároveň pomáhají předcházet opakovanému vzniku lupů až na 10 týdnů*, posilují pokožku hlavy a poskytují dlouhotrvající svěžest. Důkladně čistí vlasy i vlasovou pokožku a odstraňují přebytečný maz.

Nová řada Syoss Anti-Dandruff Control Platin 100 je určena ženám i mužům. Obsahuje dva různé šampony, které si poradí i s těmi nejodolnějšími lupy:

  • Syoss_Antidundruff_500ml_ExtremeŠampon Syoss Anti-Dandruff Extreme – představuje první vysoce výkonné profesionální řešení proti rozsáhlým lupům dostupné v maloobchodním prodeji. Díky revoluční receptuře se systémem Platinum Standard Pyrithion zinku bojuje se 100% účinností s viditelnými lupy. Předchází také jejich opakovanému vzniku na dobu až deseti týdnů*. Důkladně čistí vlasy i pokožku hlavy a nabízí dlouhotrvající svěžest s příjemnou vůní grapefruitu.

Syoss Anti-Dandruff Extreme, 500 ml – DMOC 129,90 Kč

Syoss_Antidundruff_500ml_mastne_vlasyŠampon Anti-Dandruff Anti-Grease – představuje první vysoce výkonné, profesionální řešení proti rozsáhlým problémům s lupy a mastnými vlasy dostupné v maloobchodním prodeji. Díky revoluční receptuře bojuje se 100% účinností s viditelnými lupy, předchází jejich opakovanému vniku na dobu až 10 týdnů* a přispívá k řešení problémů s mastnými vlasy. Důkladně čistí vlasy i pokožku hlavy a nabízí dlouhotrvající svěžest s příjemnou vůní jablek.

Syoss Anti-Dandruff Anti-Grease, 500 ml – DMOC 129,90 KčNová řada Syoss Anti-Dandruff Control Platin 100
je k dostání v obchodech od ledna 2015. Více informací o vlasové péči značky Syoss naleznete na www.syoss.cz

*Při pravidelném používání po dobu 6-ti týdnů.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Syoss