ijournal.cz

Pravou atmosféru letních festivalů zažijete letos na MINIPŘEHRADY FESTU! Soutěžte o 2×2 volné vstupy

red Zdroj: www.prehradyfest.cz 11.8.2020 Soutěže

Poté co byli pořadatelé Přehrady fest nuceni zrušit své letošní zastávky v Seči a na Vranově z důvodu opatření proti šíření koronavirové pandemie, věnovali svou energii do úspěšného charitativního online festivalu Spolu jedním hlasem.

prehrady-fest-2019

Jelikož v tuto chvíli opatření v ČR umožňují konání hudebního open airu alespoň pro omezený počet návštěvníků, rozhodli se pořadatelé uspořádat Minipřehrady fest. 

„Práce na online festivalu nás celkem bavila, ale být venku u vody a poslouchat dobrou muziku, to je to, proč tuhle práci děláme,“ komentuje přípravy minifestu Jaroslav Šafařík.

prehrady-fest-2019
Návštěvníci se mohou těšit na našlapaný program. Pozvání přijali Xindl X, UDG, Pokáč, Pavel Callta, Sebastian, Voxel, Jakub Děkan nebo Robin Mood. Nebude chybět tradiční program pro děti Pigyáda.

prehrady-fest-2019-0

Vstupenky jsou k dostání v síti xticket.cz. Více informací na www.prehradyfest.cz


Vyhrajte vstup pro dvě osoby na festival 28.–29. srpna v Praze na Hostivařské přehradě
.

Soutěžní otázka: Minipřehrady fest se letos koná na kolika místech?
a) 1
b) 2
c) 3

Správnou odpověď posílejte do nejpozději do 21. srpna 2020 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu, prosíme, uveďte Soutěž – festival . Výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnostmi o výhře (Vaše jméno s doprovodem bude uvedeno u vstupu do areálu).

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.prehradyfest.cz