Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Sobota, 17.Listopad 2018
ijournal.cz

Pralinky Raffaello oslavily 25. narozeniny ve velkém stylu

red Zdroj: Ferrero Group 27.4.2017 Párty a večírky

Známé tváře, krásné šaty, elegantní taneční vystoupení a příjemná hudba, ale také exkluzivní představení nové Raffaello aplikace – to vše bylo součástí narozeninového večírku k 25. narozeninám těchto oblíbených pralinek, který se konal ve středu 26. dubna v prostorách restaurace SOHO.

Narozeninový dort

Pralinky Raffaello jsou na světě již čtvrt století, a to už je pořádný důvod k oslavě. Proto se ve středu 26. dubna sešly zástupy gratulantů, aby legendární kokosové pochoutce popřály do dalších let jen to nejlepší. Celým slavnostním večerem provázel Jakub Prachař, který zároveň v průběhu akce představil novou originální aplikaci Pošli vzkaz od srdce. Tu hned na místě hosté vyzkoušeli a posílali jejím prostřednictvím svá narozeninová přání pro Raffaello.

RAF_7705

Poblahopřát pralinkám Raffaello do restaurace SOHO přišlo mnoho známých českých osobností například Emma Smetana, Dana Morávková, Jitka Schneiderová, Simona Krainová nebo Andrea Verešová. Právě dvě posledně jmenované dámy zároveň nakrojily obrovský narozeninový dort a do dalších let popřály Raffaellu mnoho štěstí a ještě více milovníků dnes již legendárních kokosových pralinek.

Švandová s manželemRAF_7260

Morávková Krainovápralinky

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Ferrero Group