ijournal.cz

Pozvánka na Jarmark chutí v Teplicích 23.- 24. září 2022

red Zdroj: Jarmark chutí 6.9.2022 Aktuality a pozvánky

logo26 let se koná v Teplicích jediná konference v ČR o prevenci nemocí výživou pod názvem Výživa a zdraví určena pouze pro odborníky ve výživě. Přemýšleli jsme, jak vybrané přednášky od odborníků předat široké veřejnosti, a především mladé generaci vhodnou formou. Tato doba nás přesvědčuje o tom, že je nutné vzdělávání ve výživě a zdraví. A proto jsme se rozhodli v roce 2021 uspořádat první ročník „Jarmarku chutí“. Jarmark chutí je ojedinělý projekt v rámci ČR, který si klade za cíl atraktivní formou prezentovat zdravý životní styl.

Po úspěšném prvním ročníku Jarmarku chutí v roce 2021 jsme se rozhodli zrealizovat II. ročník Jarmarku chutí pod záštitou města Teplice, tentokrát dvoudenní ve dnech 23.9. a 24.9.2022.

Leták A4

Uzavřeli jsme spolupráci s 3. lékařskou fakultou Univerzity Karlovy Praha, UJEP Ústí nad Labem, ZÚ Ústí nad Labem, Státním zdravotním ústavem Praha  a další. Cílem je silné zastoupení odborníků a propojit studenty, širokou veřejnost s odborníky na výživu.

Na Kolonádě domu kultury budou umístěné stánky partnerů vč. pódia s kuchyní, kde vám profesionální kuchaři s atraktivními hosty předvedou svůj kulinářský um vč. ochutnávky.

Program Jarmarku chutí

V kinosále Domu kultury budou v pátek 23.9. od 10.00 – 18.00 hod. probíhat přednášky, které jsou v dopolední části určené především pro střední školy i širokou veřejnost zaměřené na zdraví, zdravou stravu a pohyb a v té odpolední části pro širokou veřejnost.

Přednášky

V přilehlém Divadelním parku bude připraveno spousta zábavy a soutěží nejen pro děti.

Ukázka Jarmarku chutí v roce 2021: prezentace Jarmarku chutí na e-teplicko
 https://www.facebook.com/eteplicko/videos/1313222139134627

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Jarmark chutí