ijournal.cz

Potkejte se s medvídkem Haribo na letních akcích po celé ČR

red Zdroj: Haribo 22.7.2023 Aktuality a pozvánky
Letošní léto nebude o zábavu nouze. S oblíbeným Haribo medvídkem se můžete setkat hned na několika prázdninových akcích napříč republikou. Čeká na vás pravá rodinná zábava plná soutěží, her a sladkých odměn. Vytvořte si nezapomenutelné vzpomínky třeba na Přehrady Festu nebo na rodinném festivalu v areálu Šikland.

haribo-mapa-akce-2023-leto_

Už v sobotu 29. července můžete dorazit na Den s medvědem do Permonia v Oslavanech u Brna. V prostředí unikátního rodinného parku s příběhem na vás bude kromě medvídka Haribo čekat i 26 zábavných atrakcí.

O necelý měsíc později se můžete pro změnu těšit na rodinný festival v kulisách Divokého západu. 26. srpen bude totiž v zábavním parku Šikland ve znamení soutěží, ochutnávek bonbónů a plnění zajímavých úkolů jako vystřižených ze starého westernu. Přízeň osudu pak budete moct ověřit v jedinečném kole štěstí.

Pro milovníky letních festivalů a pláží je během srpna připraven Přehrady Fest, který odstartuje 4. – 5. srpna 2023 ve Vranově, pokračuje 11. a 12. srpna 2023 na Seči a finišuje 19. srpna 2023 ve Veselém nad Lužnicí. Nebudou chybět hudební vystoupení předních českých interpretů v čele s Pokáčem, Mig 21 nebo UDG, pořádná nálož ochutnávek Haribo bonbónků i oblíbená fotostěna.

Během letních radovánek se můžete také zapojit do velké letní soutěže o paddleboardy, a to až do 13. srpna 2023. Pro výhru jednoho z 12 paddleboardů stačí zakoupit jen dva balíčky bonbónů Haribo, z nichž bude alespoň jeden Haribo Favourites Mix. Pak už zbývá zaregistrovat účtenku na www.haribo.com, počkat do nejbližší neděle, kdy se losují výherci a věřit své štěstěně.

Soutěž probíhá od 22. května do 13. srpna. Pro navýšení šance na výhru je možné registrovat i více účtenek.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Haribo