ijournal.cz

Potěšte před Vánoci své chuťové pohárky! Baileys již podruhé otevírá originální pop up Treat Bar

red Zdroj: www.baileys.com 24.11.2022 Aktuality a pozvánky, Různé

bar
Předvánoční čas je pro mnoho z nás nabitý pečením cukroví, sháněním dárků, dekorováním domovů a neustávajícím shonem. Pojďte se na chvilku zastavit a vychutnat si pohodovou adventní atmosféru v jedinečném Baileys pop up baru, který vás od 27. 11. do 23. 12. rozmazlí lahodnými teplými drinky a delikátními dezerty na adventních trzích na náměstí Jiřího z Poděbrad. Otevřeno bude každý den od 10:00 do 20:00.

Pozvánka

Horký nápoj přesně podle vašich představ

Máte během vánočních svátků rádi teplé a sladké nápoje, které vás během mrazíků nejen zahřejí, ale zároveň potěší i vaše mlsné jazýčky? Tak právě pro vás je Baileys pop up bar tou správnou volbou! Na místě si totiž můžete namíchat lahodný drink přesně podle vašich představ – a fantazii se meze nekladou. Vybrat si můžete z kávy a horké čokolády, a celý nápoj můžete dozdobit oříšky, marshmallows, špetkou třpytivého prachu nebo cukrovým zdobením. Na míru připravený teplý nápoj skvěle doplní i lahodné dezerty s příměsí likérů Baileys, nebo třeba zmrzliny.

horký nápoj 

Fantazie a kreativita vítána!

Baileys pop up Treat Bar se již podruhé stane útočištěm pro všechny nadšence do nových drinků, kreativní duše a ty, kteří v sobě i v dospělosti dokážou najít hravé vnitřní dítě. Zde je totiž vše povoleno! Ať už máte chuť na kávu s Baileys, nebo si chcete připravit bombastickou horkou čokoládu s pořádnou dávkou třpytek, oříšků a marshmallows, Baileys Treat bar vám kromě skvělých drinků a dezertů nabídne i kout plný zábavy.

Baileys pop up Treat Bar

Baileys Original Irish CreamDarujte svým blízkým sametově jemný dárek, který pohladí všechny jejich smysly. Tradiční smetanový likér Baileys Original Irish Cream potěší všechny milovníky sladkých a hustých likérů, ale i ty, kteří si občas rádi zahřeší. Likéry Baileys totiž skvěle chutnají nejen samotné a jako součást drinků, ale i v dezertech či jako poleva na vaší oblíbené zmzlině.

Cena: 365 Kč/0,7l,    www.bartidashop.cz Baileys Deliciously Light

A pokud dávají vaši nejbližší přednost mlsání bez výčitek, schovejte jim pod stromeček láhev odlehčené novinky Baileys Deliciously Light. Ta je stejně lahodná jako její starší sourozenec, ale obsahuje o 40 % méně cukru a kalorií.

Cena: 365 Kč/0,7l,   www.bartidashop.cz 

 

Instagram: @baileys_czech

www.baileys.com

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.baileys.com