ijournal.cz

Potěšení v podobě čokoládových pralinek Ferrero se po letní pauze vrací

red Zdroj: Ferrero Group 4.9.2022 Gastronomie
Čokoládové pralinky Ferrero se po létě opět vrací na pulty obchodů. Znovu si tak po letních měsících můžete vychutnat ikonické Ferrero Rocher s lískovými oříšky, lahodnou kombinaci třešně, likéru a hořké čokolády v Mon Chéri nebo pralinky s úžasnou kávovou náplní Pocket Coffee.
coffee
Ferrero Rochermon cheri


Pro společnost Ferrero je kvalita a čerstvost vždy na prvním místě. Vysoké teploty během letních měsíců by mohly narušit mimořádnou kvalitu čokoládových pralinek, proto je Ferrero každé léto stahuje z prodeje. Společnost tak může zaručit, že si pralinky zachovají svou jedinečnou chuť i vzhled, které přináší báječný požitek pro vaše smysly.

krabičkaSpolečnost Ferrero také pracuje na svém závazku, aby do roku 2025 byly všechny obaly jejích produktů opětovně použitelné, recyklovatelné nebo kompostovatelné. Jedním z kroků je i nová recyklovatelná krabička Ferrero Rocher. Její nový design spotřebuje o 40 % méně plastu u krabičky pro 16 pralinek a o 38 % méně plastu u krabičky s 30 pralinkami. Uhlíková stopa je až o 30 % nižší. Pokud krabičku správně zrecyklujete, nebo ji dále využijete v domácnosti, uhlíková stopa se sníží až o 70 % ve srovnání s tou původní.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Ferrero Group