Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pondělí, 23.Září 2019
ijournal.cz

Postava snů – každým dnem blíž k vysněné postavě!

Hanka Kynychová Zdroj: Fitness club Hanky Kynychové 19.9.2014 Krása a zdraví

Šestitýdenní cvičební program, díky němuž získáte tělo snů. Trénink, který vám zaručí procvičení všech svalových partií.

Dobrý den, milé dámy,

jsem ráda, že se opět setkáváme při společném cvičení prostřednictvím mého dalšího DVD z edice Hejbej se. Tentokrát jsem se rozhodla trénink koncipovat jako přípravu vašeho těla na chvíle, které jsou pro vás důležité a zásadní. Chvíle, kdy se chcete cítit dobře a vypadat skvěle, jako je dovolená, svatba, ples, promoce, osudová schůzka či důležitý večírek.

DVDDVD je určeno i těm z vás, které jste se rozhodly změnit svůj životní styl, chcete zatočit s problematickými místy na vaší postavě a být prostě dokonalé. Bude tak plnit funkci vašeho spojence či parťáka na cestě ke krásné a zdravě vypadající postavě.

Dobře vypadat, dobře se cítit a mít se rád, to vše z vás udělá spokojené a silné osobnosti. Proto bych byla ráda, kdybyste tento trénink braly jako výzvu a nevzdávaly se po prvních odcvičených minutách.

A co vás v tomto šestitýdenním programu čeká? 

Hanka-Trénink obsahuje 7 cvičebních jednotek, stejně jako je dní v týdnu, plus jeden blok na rozehřátí. Společně tedy budeme cvičit každý den 15 – 20 minut a vždy procvičíme několik svalových partií. Během týdne pak procvičování jednotlivých partií několikrát zopakujeme. Pokud pro vás budou některé cviky neznámé, věřte, že si pod mým vedením vše brzy osvojíte a každý trénink pro vás pak bude snazší a snazší. Malý neúspěch v podobě nezvládnutí cviku berte jako motivaci pro další trénink.


Po čase můžete jednotlivé bloky obměňovat (např. v úterý můžete cvičit blok páteční a v pátek například nedělní), aby byl váš trénink pestřejší.

Věřím, že vám tento šestitýdenní program udělá radost a vaše postava se změní tak, abyste byly spokojené. Určitě ale budete potřebovat několik šestitýdenních opakování tohoto DVD, aby se vaše tělo stalo opravdu snovým!

Dobré náladě a dobrému pocitu z toho, že jsem se rozhodla pro sebe něco udělat, třikrát nahlas hejbej se – hejbej se – hejbej se.

 

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

Hanka Kynychová

Zdroj: Fitness club Hanky Kynychové