ijournal.cz

Pošlete úsměv a vyhrajte s Kinder Chocolate

red Zdroj: Ferrero Group 6.10.2022 Soutěže

Jeden dětský úsměv umí vykouzlit sto dalších. Vaše děti se nyní mohou usmívat
i z personalizovaného přebalu Kinder Chocolate! Zapojte se do jednoduché soutěže, ve které okamžitou výhru získává každý. 100 z vás pak má šanci získat poukaz na rodinné focení a personalizovaný přebal Kinder Chocolate v tištěné podobě. Soutěž probíhá od 15. 10. do 30. 11. 2022.

KCH_Pack_kluk

Užijte si s celou rodinou profesionální focení a doma si vystavte nejen společné snímky, ale i sladký úsměv vaší malé hvězdy na balení lahodné Kinder Chocolate. Jednoduše kupte 100g soutěžní balení čokolády a navštivte webovou stránku www.kinder.cz. Pak už stačí nahrát kód z obalu a vybrat veselou fotku vašeho dítěte, která ozdobí přebal Kinder Chocolate.

Ihned obdržíte okamžitou výhru, kterou je personalizovaný přebal Kinder Chocolate s fotografií vašeho dítěte v elektronickém formátu PDF. Zároveň se ocitnete ve slosování o hlavní cenu – 100 výherců získá přebal se svou vybranou fotografií v tištěné podobě, a navíc i poukaz na rodinné focení.

Soutěž bude podpořena tag-onem v televizi, POS materiály v místě prodeje i kampaní na sociálních sítích a probíhat bude v České republice i na Slovensku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Ferrero Group