ijournal.cz

Poselství skvělé zábavy s Kinder Bueno Tarotové karty

red Zdroj: Ferrero Group 16.9.2019 Gastronomie

Co nás potká v budoucnosti, to nikdo jistě neví. Že vás ale s limitovanou edicí Kinder Bueno čekají sladké chvíle pohody, je zaručené. Nyní se navíc můžete pobavit limitovanou edicí tyčinek s tarotovými kartami a jejich poselstvím, které skrývá každé balení tyčinek. Tak pojďte zábavě vstříc a zjistěte, co vaše karta napoví o budoucnosti.

CisarovnaSilaSpravedlnostS edicí Kinder Bueno Tarotové karty můžete v kruhu přátel zkusit roli vševědoucí kartářky a k tomu si skvěle pochutnat na křupavé tyčince s mléčnou a lískooříškovou náplní. Sesbíráte všech 22 originálně ilustrovaných tarotových karet v odlehčeném moderním pojetí, nebo si jen zpestříte chvilku mlsání?

Kinder_Bueno_CLASIC_tarotKinder_Bueno_CLASIC_tarotStřípky toho, co vás může potkat, vám vyzradí stylová jogínka coby Mírnost, muzikálová superstar neboli Hvězda, Kolo štěstí v podobě lákavé pizzy nebo Věž z krabic od nových bot. Inspiraci, zábavu i chvíli zamyšlení s tarotovou edicí si navíc užijí i milovníci bílé čokolády. Kartičky totiž objevíte jak v klasickém Kinder Bueno, tak i v Kinder Bueno White.


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Ferrero Group