ijournal.cz

Poloviční prázdniny, neštovice, poprvé a naposledy do školky…taková je letní bilance u Renáty Czadernové

red Zdroj: foto: archiv 2.9.2022 Celebrity

Renáta_dcerkyPo měsíční izolaci opět mezi dětmi. Ano, i tak může vypadat první školní den. U Renáty Czadernové tedy spíše ten „školkový“. A to hned dvakrát. Starší dcerku Adélka vede do školky letos naposledy, mladší Karolínku naopak poprvé. Cestu mají naučenou, v poslední době jí cvičně absolvovaly obden.

„Holky se na svůj první den ve školce moc těší, nemohou se dočkat. Obzvlášť Karolínka, která letos půjde poprvé. Kvůli neštovicím, které holky dostaly pěkně po sobě, a tak byly víc jak měsíc doma, už skoro odpočítávají minuty. Musely být izolované, o to víc se tedy nemohou dočkat kamarádů a všech aktivit, které na ně čekají,“ dodává půvabná moderátorka. „Několikrát po mě také chtěly, abychom si cestu nacvičily,“ směje se Renáta.

A kam že děti budou chodit? I v rodině krásné moderátorky nastaly problémy, které řeší řada rodičů. Kvůli nedostatku míst ve školce nebudou holky spolu. Adélka jako předškolák bude navštěvovat místní spádovou školku, zatímco na Karolínku už nezbylo místo a bude tak do své školky s rodiči dojíždět z Drahelčic až na Barrandov.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: foto: archiv