ijournal.cz

Pokračuje spolupráce mezi VAN GRAAF a HC SPARTA PRAHA

red Zdroj: Van Graaf 28.8.2016 Móda, obuv, doplňky
image

Se začátkem nové hokejové sezony přichází i další prodloužení spolupráce mezi populárním obchodním domem VAN GRAAF a předním českým hokejovým týmem HC SPARTA PRAHA. U této příležitosti bylo v pondělí 15. srpna v prostorách obchodního domu natočeno nové video.

„Spolupráci se společností VAN GRAAF si nemůžeme vynachválit. Je u ní znát silné mezinárodní zázemí, projevující se skvělou péčí a smyslem pro detail. Hráči mají dva sety na míru zhotoveného oblečení a kdykoli je ohledně oblékání cokoli potřeba, VAN GRAAF vždy vše bez problémů zařídí,“ uvádí Tomáš Klimíček, obchodní ředitel Sportovního Holdingu Praha, pod který hokejová Sparta patří.

Partnerství mezi VAN GRAAF a HC SPARTA PRAHA, stvrzené v září 2014, dosud přineslo mnoho zajímavých aktivit a okamžiků. Společnost VAN GRAAF nejenže jako oficiální dodavatel společenského oblečení celý hokejový tým HC Sparta Praha Tým HC Sparta Praha před obchodním domem VAN GRAAF. Zdroj: HC Sparta Praha. obléká, ale s hokejisty v loňském roce realizovala také několik autogramiád či speciálních nabídek a akcí pro fanoušky HC Sparta Praha a zákazníky VAN GRAAF.


Více informací najdete na:

www.vangraaf.com
www.facebook.com/VANGRAAF
#VANGRAAFCOM

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Van Graaf