ijournal.cz

Pojďte na golf!

red Zdroj: www.jdunagolf.cz 6.10.2021 Zajímavosti

Podzim obléká krajinu do zářivých barev a láká k venkovním aktivitám. Ideálním sportem, který spojuje pohyb, relax, pobyt v přírodě, společně strávený čas s přáteli a rodinou, ale i soustředění a soutěživost, je golf. Nováčci mají šanci si ho nezávazně vyzkoušet díky projektu Jdu na golf.

 image_4


Na celém světě hraje golf přibližně 60 milionů hráčů a tomuto sportu gentlemanů propadá i stále více Čechů. Díky husté síti hřišť napříč celou Českou republikou je totiž stále dostupnější. Řada hřišť navíc nabízí možnosti, které usnadní začátečníkům jejich první krůčky na greenu. Patří mezi ně například i projekt Jdu na golf, díky němuž je možné si sport nezávazně vyzkoušet. Nikdy není pozdě začít s čímkoliv. Golf se může hrát závodně, ale zároveň i rekreačně. Můžete zapojit do hry i několik generací v jedné rodině. Plno golfistů vám potvrdí, že i když si mysleli, že golf není sport nebo že je to nuda, tak poté, co ho zkusili, naprosto změnili názor!“ říká Eva Koželuhová, trojnásobná mistryně světav disciplíně SKI&GOLF, profesionální trenérka golfu a ambasadorka projektu Jdu na golf.

image_7 

Golf na zkoušku

Právě možnost společně aktivně trávit čas se svou dcerou přivedl na lekci golfu i Lenku Horákovou z Prahy. „Vždycky jsem si chtěla golf vyzkoušet, ale nenašla jsem k tomu odvahu. Patřím ke generaci, která tento sport považovala za málo dostupný, dcera mě ovšem vyvedla z omylu. Byla si ho zahrát s kamarádkou a natolik ji to nadchlo, že mi k narozeninám koupila výhodný balíček pěti lekcí s trenérem, kde nám zapůjčili hole, poskytli tréninkové míče a navíc jsme ještě dostaly vouchery na nákup sportovního vybavení. Jsme s dcerou už na třetí lekci a musím říct, že mě to opravdu baví a určitě plánuji po skončení lekcí navštěvovat golfová hřiště pravidelně,“ usmívá se pětapadesátiletá dáma, která v pražském resortu Black Bridge zkouší pod vedením odborníka další z odpalů. Na webových stránkách projektu www.jdunagolf.cz si lze vybrat ze tří různých startovacích balíčků, takže se zájemce může zapojit jak do skupinové lekce, tak i do individuální. Vždy je však veden profesionálním trenérem, který jej naučí základy hry a seznámí s pravidly. Navíc není třeba řešit vybavení, které je v rámci projektu zapůjčené, anebo je v ceně balíčku.

 image_1


Sport pro všechny

Výhodou golfu je, že u něj nezáleží na věku. Mohou jej hrát všechny generace od dětí až po seniory a dokonce spolu mohou snadno soupeřit i hráči různých úrovní. Umožňuje to HPC, tedy handicap, který se vypočítává z průměru nejlepších výsledků hráče. Ten se pak odečítá od zahraného výsledku, takže není problém, aby na green vyrazil začátečník s pokročilým hráčem. „Golf je pro mě nejatraktivnější tím, že nikdy předem nevíte, s jakým výsledkem dorazíte do klubovny, a také tím, že se v něm můžete neustále zlepšovat,“ uzavírá Eva Koželuhová. 

 image_2


                                              TIP NA DÁREK
(třeba již na Vánoce)

                                                                       Ochutnávka balíčků JDU NA GOLF:

 

BALÍČEK 1 TEETIME
Golfový startovací balíček

- 1 lekce ve skupině s trenérem

- Zapůjčení holí

- Tréninkové míče do golfové lekce

- Vstup na tréninkové plochy

CENA: 490 Kč

 

BALÍČEK 2 TEETIME
Chci golf vyzkoušet

- 5 lekcí ve skupině s trenérem

- Zapůjčení holí při každém tréninku

- Tréninkové míče do golfových lekcí

- Možnost objednání dle tréninkového rozvrhu lekcí na vybraném hřišti

- Vouchery na nákup sportovního vybavení v hodnotě 990 Kč

CENA: 1 690 Kč

 

BALÍČEK 3 TEETIME
Jdu na golf

- 1 individuální lekce s trenérem

- 2 hole: hůl číslo 7 a putter

- 100 tréninkových míčů

- Vstup na tréninkové plochy

- Voucher na nákup značkových rukavic v hodnotě 340 Kč

CENA: 2 490 Kč

 

Více na www.jdunagolf.cz

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.jdunagolf.cz