ijournal.cz

Podzimní a zimní nová kolekce kabelek ELEGA by Dana M. Vám vykouzlí úsměv na tváři

red Zdroj: www.elega.cz, foto: archiv fy, -eso- 30.9.2018 Móda, obuv, doplňky
Pro období podzim/zima 2018 jsou pro Vás připraveny opět nové kolekce kabelek ELEGA by Dana M., které Vás určitě zaujmou a vykouzlí úsměv na tváři. První s názvem Sofistic, následně Campelli a Merletto. Mimo to se můžete těšit i na jednu limitovanou kolekci s názvem Corsa.

mde

KOLEKCE SOFISTIC
Zbrusu nová kolekce kabelek s názvem Sofistic vystihuje jejich praktičnost, důmyslný a propracovaný design, který Vás zaujme hned na první pohled. Je to zase něco nového a vyjimečného, proto jsou dominantou této kolekce kapsičky. Každá žena totiž potřebuje mít přehled ve své kabelce. Kolekce představuje celkem pět různých modelů v pěti barevných kombinacích, takže pevně věříme, že si mezi nimi najdete svojí favoritku. V nabídce se nacházejí oblíbené crossbody kabelky i praktické shopperky, do kterých se vejdou dokumenty o velikosti A4. Barevné kombinace jsou voleny tak, aby jedna barva byla vždy světlá a druhá kontrastní. K dispozici jsou tyto barevné varianty: černá-bílá, dále pak černá-koňak, tm. modrá-nude, tm.modrágrafit a poslední kombinací je vínová-béžová. Kabelky jsou vyrobené z měkké hovězinové kůže Nappa.

IMG_9389

Ve dvou kolekcích CAMPELLI a MERLETTO se nacházejí kabelky stejného tvaru a liší se pouze tím, že jsou zhotovené z jiného materiálu. V nabídce jsou Vámi velmi oblíbení osvědčené tvary. Můžete si tedy vybrat velkou shopper, malou shopper se dvěma držadly, crossbody kabelku nebo malé psaníčko. Jako doplněk ke kabelkám je možné si dokoupit stříbrný nebo zlatý přívěšek ve tvaru brusličky nebo vločky, který opět vznikl ve spolupráci s českou sklářskou firmou Preciosa Components, která se zabývá prvotřídní křišťálovou výrobou a je proslavená po celém světě. Veškeré jejich výrobky jsou vyráběné v České republice.

IMG_9628KOLEKCE CAMPELLI
Letos je opět jedna z kolekcí vytvořena z kvalitní hovězinové kůže v designu Saffiano v kombinaci s jemným chloupkem. Dominantou je právě jemný chlup, který se nachází na předním díle kabelky, dále je zde umístěno kovové logo Elega by Dana M.. V nabídce jsou ke kolekci velké i malé peněženky. V této kolekci jsou zastoupeny tyto barevné varianty: černá, červená a tmavě modrá.

IMG_0026KOLEKCE MERLETTO
Další kolekce s názvem Merletto je vytvořená z hovězinové kůže s designem krajky. Dominantou je právě design krajky, který se nachází pouze na předním díle kabelky, dále je zde umístěno kovové logo Elega by Dana  M.. Doplňkem v této kolekci jsou velké krajkové peněženky. Novinkou je logo Elega by Dana M., které se tentokrát nenachází na předním díle peněženky, ale je vyražené uvnitř. Součástí jsou také malé peněženky. V této kolekci jsou zastoupeny tyto barevné varianty: černá, bordó a šedá.

LIMITOVANÁ KOLEKCE CORSA
Na závěr bychom Vám chtěli představit ještě jednu exkluzivní kolekci s motivem koní a opasků, která je vyrobená z třísločiněné hověziny. Tuto kolekci naleznete v prodejně v Třebechovicích p/O a v dalších vybraných prodejnách. Kolekce je inspirována podzimem a dostihovými závody, které jsou pro toto období typické. Tvary kabelek vycházejí z kolekcí z předešlých let. Jedná se tedy o velkou shopper, menší shopperku se dvěma držadly, psaníčko a crossbody kabelku. Kolekce je doplněna o inovaci v podobě držátka na rukavice. Tímto trendem se nechal výrobce inspirovat podle italských návrhářů, kteří své výrobky o tyto kousky pravidelně doplňují. V této kolekci jsou zastoupeny tyto barevné varianty: černá, hnědá, rubínová a zelená.

IMG_9528

Prodejny, kde můžete zakoupit tuto limitovanou kolekci:
DELMAS, Vodičkova 704/36 Praha 1 JADI.cz, Opletalova 922/8, Praha 1 JADI.cz, Železná 12, Liberec JADI.cz, Podhorská 5, Jablonec nad Nisou LERA, Hlavní 224 a Lázeňská kolonáda, Mariánské lázně Betty Barclay, Radnická 3, Brno Značková obuv, Tylova 1119, Jičín FASHION Vodňany – Ing. Jitka Smržová, ČSLA 215, Vodňany Móda styl, Palackého 356/7, Tábor MODO fashion, a.s., Karla Nového 2391, Benešov u Prahy OBOZ Zlín, Rašínova 69, Zlín La Gabriella, Ostrožná 38, Opava La Gabriella, Tyršova 14, Ostrava Madmazel, Krajinská 230/31, České Budějovice SEMPRE SHOE STORE, GALERIA EUROVEA Pribinova 8, Bratislava SEMPRE SHOE STORE, OC AUPARK Einsteinova 18, Bratislava SEMPRE SHOE STORE, OC CENTRAL Metodova 6, Bratislava SEMPRE SHOE STORE, GALÉRIA MLYNY Štefániková Trieda 61, Nitra FASHION STUDIO MAGNIFIQUE, Hodžova 13, Žilina


Další nabídku kabelek a doplňků naleznete na: www.elega.cz,  www.facebook.com/elega.kabelky

ELEGA, SPOL. S R.O., Tyršova 536, Třebechovice pod OrebemLíbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.elega.cz, foto: archiv fy, -eso-