ijournal.cz

Plavky a plážová kolekce C&A

red Zdroj: C&A 6.5.2024 Móda, obuv, doplňky

Přípravy na léto mohou začít! Výrazné květinové potisky nebo klasické jednobarevné plavky přináší aktuální trendy, ve kterých budete nejen dobře vypadat, ale i se dobře cítit.

SWIM
Kolekce oslavuje rozmanitost inspirovanou kulturou velkých měst, jako je Berlín, Sao Paulo a New York – přeloženo do grafických potisků, texturovaných materiálů a dalších úprav jako např. háčkované prošívání a gumové potisky, které vypadají jako ruční vyšívání. Některé styly ovlivnila tvorba Henriho Matisse, která se odráží v odvážných květinových a abstraktních potiscích, spolu s chrpově modrou barvou, která vypadá skvěle na všech tónech pleti.

SWIMWEAR
Plavky v kolekci na léto 2024 jsou vyrobeny převážně z recyklovaných materiálů, byly navrženy tak, aby je bylo možné kombinovat, přičemž u každého potisku nebo barvy jsou minimálně dvě možnosti horního a spodního dílu, což umožňuje vytvořit si vlastní bikiny.

SWIMWEAR
Must have sezóny jsou asymetrické plavky nebo cut out styly, které přinášejí noblesní vzhled a jsou ideální na pláž i do baru.

SWIMWEAR
Plavky od C&A zaručí, že se budete cítit sebejistě a pohodlně a zároveň si užívat sluníčka.

SWIMWEAR

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: C&A