Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Sobota, 17.Listopad 2018
ijournal.cz

Petra Janů – SCANquilt TOUR 2017

red Zdroj: www.petrajanu.cz 25.4.2017 Hudba

SCANquilt TOUR 2017Stálice Česko-slovenské hudební scény Petra Janů, oslaví v letošním roce životní jubileum spolu se svými fanoušky, v rámci koncertního turné. Tour začíná v polovině října 2017 a končí velkolepým koncertem s hosty 18. 11. 2017 v pražské Lucerně.

Současně s tour si Petra Janů nadělí také nové CD.

Petra Janů si pro své koncertní turné vybrala dva nezaměnitelné hlasy… zpěváky Vaška Noida Bártu a Petra Koláře.

4-1

Petra Janů na dovolené na KuběTrojnásobnou zlatou slavici a dámu s rockovou minulostí, muzikálovou noblesou, profesionální prvotřídností a neobyčejným hlasem uslyší návštěvníci v novém koncertním programu, na kterém bude Petru Janů doprovázet skupina AMSTERDAM, složená z vynikajících hudebníků.
Kromě zásadních hitů a starších pecek, které pro zpěvačku napsali legendární Petr Janda, Ota Petřina, Karel Svoboda a další, uslyší posluchači i nové písničky a samozřejmě duety s hosty.


Kuba25Petra Janů
Generálním partnerem tour je značka SCANquilt.

Značka SCANquilt zní seversky, přesto se jedná o českou značku, která se úspěšně rozvíjí na českém a slovenském trhu bytového textilu již 25 let. Zakládá si na vysoké kvalitě zboží, přínáší nové trendy a design a dlouhodobě nabízí jeden z nejširších programů lůžkovin a bytového textilu.
V síti 49 prodejen v Čechách a 10 na Slovensku cílí na náročného zákazníka, který si rád dotváří domov podle vlastní představy. Značka SCANquilt si zakládá na dlouhodobém vztahu se svými zákazníci, což dokládá již pátým rokem získané ocenění SUPERBRANDS AWARD.         

GENERÁLNÍ PARTNER TOUR 2017

logo

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.petrajanu.cz