ijournal.cz

Petra Faltýnová a Leoš Mareš opět spolu nejen na párty v One1 clubu

red Zdroj: One1 club 28.3.2015 Společenské akce a události
Modelka Petra Faltýnová a moderátor Leoš Mareš jsou opět spolu. Pár se poprvé od ohlášeného rozchodu objevil společně opět na veřejnosti. I když to vypadalo, že je jejich poslední rozchod definitivní, Leoš a Petra se k sobě zase vrátili a společně vyrazili na slavnostní otevření nového  One1 clubu v Praze. Petra společně  s modelkou Vlaďkou Řepkovou a hvězdou muzikálu Fantom opery Michaelou Gemrotovou byly kmotrami nového klubu, Leoš tentokrát nemoderoval, ujal se role dýdžeje. „Jsem šťastná, víc netřeba myslím říkat,“ prozradila Faltýnová.

faltynova_mares

Nové účesy předvedly Ornella Štiková a Veronika Kašáková. Zatímco Ornella si nechala vlasy prodloužit, Veronika nechala svou blond hřívu zase pořádně ostříhat. „Partner z toho příliš šťastný nebyl, měl mě určitě radši jako dlouhovlásku. Ale alespoň mi pochválil novou barvu,“ prozradila Kašáková. 

faltynova,_repkova,_gemrotova,_uwa


Vlaďka Řepková se ukázala na párty poprvé od plastiky prsou, kterou podstoupila před necelým měsícem. „Stále musím ještě nosit speciální podprsenku, ale myslím, že pan doktor Kufa odvedl dobrou práci. Jsem moc spokojená,“ upřesnila Vlaďka, pro kterou to byla plastika prsou číslo 3. Do nového One1 clubu dorazila bez manžela Tomáše Řepky. Ten se staral o jejich děti. „Mám za sebou velmi náročný den. Od rána do večera jsem měla focení, přijela jsem domů do Černošic, uvařila večeři, uložila děti a nebýt toho, že jsem kamarádovi Uwovi, který se One1 club stará, slíbila, že mu to tady pokřtím, oblékla bych pyžamo a zůstala doma. Je to tady ale moc krásný,“ dodala modelka.

vignerova s pritelem_repkova


Párty si nenechaly ujít Sagvan Tofi, Tereza Zimová, dorazila těhotná Romana Pavelková, modelka Aneta Vignerová a Dominika Mesarošová, která předvedla jednoznačně nejodvážnější model večera. Pod krajkový top si nevzala podprsenku a do očí se jí nedokázaly dívat ani kamarádky

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: One1 club