ijournal.cz

Petr Batěk s Lucií Vojtovou ladí formu do filmu

red Zdroj: foto: Jaroslav Hauer 16.6.2022 Celebrity

Petr Batěk s Lucií Vojtovou ladí formu do filmu, projekt má i charitativní podtext. Podpořit je přijeli Hana Gregorová, Pavel Mang i režisér nového filmu o cirkusu Artur Kaiser.

 Artur Kaiser Pavel Mang Hana Gregorová Petr Batěk

Herec Petr Batěk oslavil nedávno kulaté 50. narozeniny. Přestože netrpí nadváhou a jako muž má dobrou postavu, zná prý své rezervy. Proto začal cvičit a hned pod dohledem své kamarádky, herečky Lucie Vojtové. Ve fitness centru (DB Fitness) v Dolních Břežanech představili nejenom jeho odhodlání, ale také charitativní podtext nápadu.

„Pokud se mi podaří vypracovat postavu, dostane nadace Hvězdy dětem, která pomáhá dětem z dětských domovů a sociálně znevýhodněným dětem 20 000 korun. Pokud to nezdolám, zaplatím to já. Termín je do konce roku,“ prozradil před novináři a hosty Petr H. Batěk.

Ten, i když nemá na první pohled co moc na postavě ladit, přiznává, že na životosprávu doposud příliš nedbal. Teď jde do sebe a rád by i sobě dokázal, že to zvládne.

Petr Batek Artur Kaiser a Lucie Vojtova

„Já tedy nevím co chce Petr víc ladit, protože postavu má dobrou, ale samozřejmě chápu, že si ji chce vylepšit a moc mu fandím,“ prozradila herečka Hana Gregorová, která jemu a herci Radimu Fialovi hraje v novém filmu Cirkus Maximum nevlastní matku. Petru Baťkovi navíc přivezla z Maďarska dárek k jeho nedávným narozeninám. „Dostal jsem nádhernou šálu a Hanka to hned komentovala, že mi sluší, že jsem jak mafián,“ podotkl s úsměvem herec a hudebník. 

Snímek, který přijde do kin letos v říjnu, režíruje a spoluautorem je Artur Kaiser. Také on přišel Petra H. Baťka podpořit a zároveň poprvé představil i filmový plakát. „Je to poprvé, co ho představujeme. Povedl se a věříme, že i náš film,“ dodal Kaiser.

Plakat Cirkus Maximum
Snímek je z cirkusového prostředí a od dob filmu Šest medvědů s Cibulkou nebo seriálu Cirkus Humberto je to první snímek s touto tématikou.

Petr Batek svou Formu do filmu spojil s charitouPetr Batek a Lucie Vojtova DB FitnesPrávě v legendárním seriálu hrál stěžejní dětskou roli Pavel Mang. Také on přijel do Dolnobřezanského fitka podpořit Petra Baťka a pozdravit své kolegy i kamarády. „Petrovi držím pěsti a na film, kde hraju jednoho z policajtů, se moc těším. Bude to jednal legrace, ale taky to má jisté poslání. Víc neprozradím,“ dodal Mang, který je také starostou v Trubíně u Berouna, kde s rodinou žije.

Režisér Artur Kaiser na akci také prozradil, že začátkem roku 2023 připravuje natáčení nového filmu s názvem Režisérka. Do rolí počítá právě se všemi, s nimiž se ve fitku potkal.

Aktivitu s názvem „Forma do filmu“ Petra Baťka a Lucie Vojtové, mohou zájemci sledovat i prostřednictvím sociálních sítí.

 


 

 Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: foto: Jaroslav Hauer