ijournal.cz

Pet Center o Vánocích rozdává přes 10 000 korun a 370 EUR v #petselfie soutěži

red Zdroj: Pet Center CZ 11.12.2016 Fauna a Flora

Společnost Pet Center CZ, největší prodejce chovatelských potřeb v České republice i na Slovensku, zahájila vánoční #petselfie soutěž. Vyfocením domácího mazlíčka a zasláním na Facebookový profil společnosti mohou účastníci každý den vyhrát dárky od značky Huhubamboo. Ve velkém finále pak ti nejlepší získají poukazy na nákup v obchodech i e-shopech Pet Center v celkové hodnotě 10 000 Kč (370 Euro na Slovensku).Autorka Denisa Bradáčová (CZ)

Soutěže Pet Center se mohou zúčastnit všichni, kteří od 1. prosince do 20. prosince nahrají na Facebookový profil společnosti fotografii zvířecího miláčka s hashtagem #petselfie v textu. Každý den marketingový tým Pet Center vybere tu nejzajímavější, nejhezčí či nejvtipnější fotografii a výherce dostane dárek (dárkovou krabici nebo balíček od Huhubamboo).

Autorka Dominika Szabóová- (SK)Výherci z denních kol postoupí do finále, které se bude konat ve dnech od 21. do 23. prosince. Oceněni budou ti, kteří se svými fotkami získají největší počet hlasů (To se mi líbí), a to sestupně 5 tisíci, 3 tisíci a 2 tisíci korunami (185, 110 a 75 EUR na Slovensku) na nákup v kamenné prodejně či e-shopu Pet Center.

“Chtěli jsme pro naše fanoušky o Vánocích připravit speciální soutěž, které se může zúčastnit a i vyhrát úplně každý. Budeme rádi, když se s námi lidé podělí o fotky svých domácích mazlíčků. Selfie je na sociálních sítích velkým hitem, proto jsme chtěli vidět ty zvířecí. Ty nejpovedenější oceníme každý den praktickým dárkem. Autoři fotografií s nejvíce hlasy pak získají finanční odměnu, kterou budou moci využít v prodejnách i v e-shopu,” říká marketingová ředitelka Pet Center Kateřina Holnová.

Desítky fotografií v #petselfie soutěží se objevují každý den na Facebookových profilech Petcenter.cz i Petcenter.sk. Na stejném místě jsou uveřejňovány i výherní fotografie.

Více informací o podmínkách soutěže najdete zde: https://www.petcenter.cz/novinky/petselfie-vanocni-soutez-2016/ a https://www.petcenter.sk/novinky/petselfie-vanocna-sutaz-2016/

 

O společnosti Pet Center CZ

Pet Center CZ šíří radost mezi domácími mazlíčky a jejich chovateli, a to prostřednictvím sítě prodejen s chovatelskými potřebami Pet Center v Česku i na Slovensku. Prodejny jsou zákazníkům k dispozici prakticky 364 dní v roce.

První prodejna vznikla v roce 2000 a v současné době jich má Pet Center po celé České a Slovenské republice přes 150. Nabízí v nich široký sortiment chovatelských potřeb, rozsáhlou nabídku kvalitních krmiv nebo známé i méně známé druhy domácích zvířat. V červenci společnost otevřela Psí hotel a školku v centrále v Horních Počernicích v Praze. V létě 2016 byl spuštěn nový e-shop pro Česko (www.petcenter.cz) i Slovensko (www.petcenter.sk).

Pet Center je jasná volba pro každého stávajícího i budoucího majitele jakéhokoli domácího mazlíčka. Je místem, kde mohou chovatelé sdílet své zážitky a zkušenosti. Místem, kam může každý přijít pro radu a pomoc.
Pet Center aktivně pomáhá ohroženým zvířatům a ve spolupráci s Občanským sdružením na ochranu ohrožených zvířat se podílí na aktivitě #stopmnozirnam.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Pet Center CZ