ijournal.cz

Pečivo, sladkosti, víno a dieta? Poznejte jídla KetoMix a uvěříte, že je to možné!

red Zdroj: Ketomix 16.6.2019 Gastronomie, Krása a zdraví

vinoChutnou redukční dietu, při které nemusíte hladovět, a nadbytečná kila půjdou zaručeně dolů, představuje KetoMix. Bohaté portfolio produktů KetoMix překvapí nejen rychlou přípravou, ale i svou variabilitou a chutí. Základem této diety je dodržování pravidel ketonového stravování – tedy pravidelná nízkosacharidová strava 5krát denně. Rozmanitost výrobků začíná u koktejlů, polévek a kaší. Najdou se zde ale i netypická dietní jídla, jakými jsou pečivo, palačinky a perníčky. Značka KetoMix boří mýty u diet tím, že umožňuje během hubnutí pochutnávat si také na „sladkostech“.  

Při proteinové – bílkovinové dietě, známé také jako ketonová a ketogenní, je hladovění nežádoucí a s KetoMixem téměř nemožné. Během formovacího procesu je totiž nutné jíst 5krát denně KetoMix jídla, později i v kombinaci s běžnými jídly. Do jídelníčku je potřeba zařadit také hodně zeleniny, na začátku 500 gramů, později v dalších fázích až 1 kilogram za den. KetoMix jídla jsou bez přidaných glutamátů, vhodná pro celiaky. Ve svém portfoliu svůj koktejl naleznou i vegani.
logo_ketomixMixujte si podle chuti! Během diety nezáleží na tom, jak se jídla v rámci celého dne poskládají, protože všechna mají stejnou nutriční hodnotu. Rozmanitost produktů pokryje vaše chuťové nároky a zároveň se tělo dostane do biochemického stavu, zvaného ketóza. Právě ta zapříčiní rychlé shazování kilogramů. Při hubnoucím procesu je příjemným zpestřením možnost si dopřát doporučené keto-sladkosti. KetoMix nabízí jejich alternativy, se kterými bude zvládnutí nového životního stylu zase o něco snazší. Proteinové směsi vybízejí své příznivce svou variabilitou ke kreativitě při vaření a pečení.

keto mix14283keto mix15007Koktejly a jejich rozmanité příchutě příjemně zasytí v průběhu  dne. Nízkosacharidové koktejly jsou dostupné v sedmi variantách: banán, čokoláda, jahoda, káva, kokos, lesní směs a vanilka. Míru sladkosti si u koktejlů může každý upravit podle svého. 

Proteinové polévky mají tři druhy: zeleninovou, sýrovou a gulášovou. Jejich příprava je velmi jednoduchá. K polévkám je vhodné přidat vařenou či syrovou zeleninu nebo bylinky pro výraznější chuť.

Dalším velmi snadným pokrmem na přípravu jsou proteinové omelety, dostupné jsouv sýrové a zeleninové variantě.

Pro nadšence proteinových kaší značka KetoMix připravila kaše s osvěžující banánovo-jablečnou nebo lahodnou čokoládovou příchutí. Kaše je chutná při podávání za tepla i za studena.

Palačinky jsou velmi oblíbeným produktem, který se zavděčí příznivcům sladkého i slaného.keto mix15063

Pro doplnění energie je vhodný i vanilkový proteinový pudink. Velmi chutným provedením a jako nepostradatelným pomocníkem při nedostatku času na přípravu jakéhokoliv jídla, jsou proteinové tyčinky ve třech druzích: čokoládě, jahodě a vanilce. A tak ani svačiny nejsou s touto dietou problém.

Pro značnou část zákazníků bude dalším příjemným zjištěním, že ani během hubnutí nemusí omezit pečivo. Proteinové houstičky, bezlepkový chléb a perníčky jsou totiž vydatnou a plnohodnotnou alternativou běžného pečiva. 

Součástí úspěchu při hubnutí je mít nejen dobrý pocit sám ze sebe, ale i z toho, co jíme. Proto mohou zákazníci nalézt v portfoliu a zcela bez výčitek ochutnat Ketomix víno nebo pět druhů nízkosacharidových belgických čokolád. Pro psychiku je právě odměňování důležité a při dodržování diety je příjemnou součástí, kterou se KetoMix snaží svým zákazníkům dopřát. Kromě toho mohou zákazníci své chutě na sladké zahnat i výrobky z čekanky.keto mix15058


Prozkoumat opravdové příběhy skutečných lidi, kteří zhubli s KetoMixem a začali tak novou kapitolu života, je možné na www.ketomix.cz nebo facebookové poradně


Více informací naleznete nawww.ketomix.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Ketomix