ijournal.cz

PartyLite: Je čas si užívat!

red Zdroj: PartyLite 2.2.2016 Hi-tech a bydlení

Společnost PartyLite, která pro období Zima/Jaro 2016 připravila novou řadu skvělých vůní, exkluzivních dekorací a spoustu novinek, které si nelze nezamilovat!

WS16_S037_P92111_NA_AUSWS16_J013_G45_JARS_081_MMějte svou vůni vždy po ruce

Jednou z novinek, které vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři, je nový inovativní přenosný držáček GoSmart. Díky němu si budete moci vzít vaši oblíbenou vůni, kamkoliv půjdete. Sponka na přichycení vám umožní užívat si jednu ze třinácti skvělých vůni SmartScents, včetně tří nových vůní neutralizujících zápachy Fresh Home – Aloe s mátou, Levandule se santalovým dřevem a Citrusový
nektar – v autě, garáži či v šatní skříni.

WS16_F003_P92119_3

Stop zápachu z domácích mazlíčků

Čekáte návštěvu a říkáte si, jestli jste dostatečně přebili vůní pach po vašem psím miláčkovi? Nové vůně Fresh Home by PartyLite s patentovanou technologií Neofresh vám zaručí, že se vaším domovem bude prolínat nádherná vůně. Fresh Home vůně obsahuje pouze přírodní esenciální eleje, které eliminují zápachy a zanechávají pouze podmanivou vůni. Vůně Fresh Home jsou navíc k dostání hned ve čtyřech provedeních – aromatické spreje, náhradní náplně Scent Plus, vonné tyčinky SmartScents a svíčky.

WS16_F003_P95651_A_7

Užijte si svěží restart

Zimní období je vždy náročné pro náš organismus, který tak potřebuje nejen detox, ale i potřebné osvěžení. PartyLite pro vás proto připravila jedinečné energizující vůně vody a svěžího vzduchu. Vyzkoušejte vůni Modrá agáve, Bambusový vánek či Tropické vody! A pokud vám bude vůně přicházejícího jara málo, vydejte se s vůní Vanilka s černým pepřem až na tropický Madagaskar.

WS16_B013_G57861_A_4_M

Jaro v plné síle

Ačkoliv se zima ještě pořádně neprobudila, jaro je téměř za dveřmi! Jarní zahrada plná krásně barevných a voňavých květin. Nové vůně Pivoňka, Růžový grep a neodolatelný Venkovský sen. Nechte se probouzet nádhernou vůní rozkvétajících květin.

WS16_C023_Shower_Party

Jahodovému mámení neutečete

Koho by neomámila kolekce Forbidden Fruits? Ovoce tak podmanivé a smyslné, že mu nejde odolat… nyní s novou a ještě provokativnější vůní – Jahodové mámení, to je sladká tečka pro vaše pokušení.

WS16_F010_P91307_A _1_EU

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: PartyLite